Casper Via S30 64 GB Android 4 GB Ram 10.0 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.0 İnç
Hafıza
64 GB
Renk
Gri
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10.x
Seri
VIA
58.969,00 TL
Casper TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletWindows TabletKlavyeli TabletTcl Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
koçlar grup ticaret
CASPER VIA.S30 4GB 64GB 10" FHD TABLET - Gri
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
58.969,00 TL
Casper Via S30 64 GB Android 4 GB Ram 10.0 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.0 İnç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Seri | VIA |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 7400 mAh |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G52 MC1 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Casper Via S30 64 GB Android 4 GB Ram 10.0 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungLenovoHometechXiaomiEverestVorcomConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiAppleSunnyAlcatelMicrosoftIxtechRedwayPhilipsVestel
'Casper Via S30 64 GB Android 4 GB Ram 10.0 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Casper Via S30 64 GB Android 4 GB Ram 10.0 İnç Tablet Gri | Apple iPad Pro 4.Nesil (MNXH3TU/A) 512 GB iPadOS Kalemli 8 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri | Apple iPad Pro 6.Nesil (MNXY3TU/A) 2 TB iPadOS Kalemli 16 GB Ram 12.9 İnç Tablet Gümüş | Apple iPad Pro M4 7.Nesil MVV93TU/A 256 GB iPadOS 8 GB Ram 11.0 inç Tablet Gümüş | |
| 58.969,00 TL | 66.999,00 TL | 72.999,00 TL | 69.999,00 TL | |
| Nesil | — | — | — | 7.Nesil |
| İşletim Sistemi | Android | İpados | İpados | İpados |
| Ekran Boyutu | 10.0 İnç | 11.0 İnç | 12.9 inç | 11.0 İnç |
| Hafıza | 64 GB | 512 GB | 2 TB | 256 GB |
| Renk | Gri | Gri | Gümüş | Gümüş |
| RAM | 4 GB | 8 GB | 16 GB | 8 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 12.0 MP | 12 MP | — |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 12.0 MP | 12 MP | — |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | — |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x | İpadOS 16 | İpadOS 16 | — |
| Seri | VIA | iPad Pro 11" (4.Nesil) | iPad Pro 12.9" (6.Nesil) | iPad Pro M4 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 | 2388 x 1668 | 2732 x 2048 | — |
| İşlemci Türü | — | — | — | Apple M4 |
| Ekran Teknolojisi | — | Retina Ekran (IPS) | Retina Ekran (IPS) | — |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 3.48 GHz | 3.48 GHz | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Casper Ürünleri

84.699,00 TL

84.436,54 TL

84.346,88 TL
İlgili Diğer Ürünler

81.567,00 TL

80.473,34 TL

80.159,00 TL
Casper Oyuncu LaptopCasper LaptopCasper TelefonCasper MonitörCasper Via A Cep TelefonuCasper Via S Cep TelefonuCasper Mini PcCasper GeForce RTX 4060 Masaüstü BilgisayarCasper Masaüstü BilgisayarCasper GeForce RTX 4060 LaptopCasper KlavyeCasper MouseCasper All In One PcCasper M30 Plus Cep TelefonuCasper Via E30 Cep TelefonuCasper Via F30 Cep TelefonuCasper Via M30 Cep TelefonuCasper Via M35 Cep TelefonuCasper Via X30 Cep TelefonuCasper Via X30 Plus Cep Telefonu

























