Hometech Alfa 7LM 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Lacivert
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
7.0 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Lacivert
RAM
2 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
0.3 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10 Go
Seri
Hometech Alfa
3.499,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZHometech TabletHometech Klavyeli TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Çelik Teknoloji
Hometech Alfa 7 7" IPS Tablet 32GB Depolama Kapasitesi Android İşletim Sistemi ile
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.499,00 TL
Hometech Türkiye
Hometech Alfa 7lm 32 Gb Lacivert Tablet
Ücretsiz Kargo
3.499,00 TL
Hometech Alfa 7LM 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Lacivert Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 7.0 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Lacivert |
| RAM | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 Go |
| Seri | Hometech Alfa |
| Pil Kapasitesi | 2100 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.30 Ghz |
| Vergisiz | |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Hometech Alfa 7LM 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Lacivert Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungLenovoXiaomiEverestVorcomConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiAppleSunnyAlcatelMicrosoftCasperIxtechRedwayPhilipsVestel
'Hometech Alfa 7LM 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Lacivert' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hometech Alfa 7LM 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Lacivert | Hometech Alfa 7 MRC 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Mavi | Hometech Alfa 7MRC Premium 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Altın | Hometech Alfa 10LM 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | |
| 3.499,00 TL | 3.499,00 TL | 3.499,00 TL | 3.500,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 7.0 inç | 7.0 inç | 7.0 inç | 10.1 inç |
| Hafıza | 32 GB | 32 GB | 32 GB | 32 GB |
| Renk | Lacivert | Mavi | Altın | Siyah |
| RAM | 2 GB | 2 GB | 2 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | — | 2.0 MP | 2.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP | — | 0.3 MP | 0.3 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 Go | Android 10.x | Android 10.x | — |
| Seri | Hometech Alfa | Hometech Alfa | Hometech Alfa | Hometech Alfa |
| Ekran Çözünürlüğü | — | — | — | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 2100 mAh | 3500 mAh | 3500 mAh | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | — | LCD TN | IPS |
| CPU Frekansı | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz | 1.50 GHz | 1.30 Ghz |
| Vergisiz |




































