Huawei MatePad Pro 12.6 256 GB HarmonyOS 8 GB Ram 12.6 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
HarmonyOS
Ekran Boyutu
12.6 inç
Hafıza
256 GB
Renk
Gri
RAM
8 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
HarmonyOS 2
Ekran Çözünürlüğü
2560 x 1600
39.657,75 TL
Huawei TabletHuawei Klavyeli TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ernpazarlama
Huawei Matepad Pro 12.6 Inç 256GB (8gb Ram) - Uzay Grisi
5 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
39.657,75 TL
Huawei MatePad Pro 12.6 256 GB HarmonyOS 8 GB Ram 12.6 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| Ekran Boyutu | 12.6 inç |
| Hafıza | 256 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 8 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 2 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 |
| Pil Kapasitesi | 10050 mAh |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| CPU Frekansı | 3.13 Ghz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G78 MP22 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Huawei MatePad Pro 12.6 256 GB HarmonyOS 8 GB Ram 12.6 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Huawei MatePad Pro 12.6 256 GB HarmonyOS 8 GB Ram 12.6 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Huawei MatePad Pro 12.6 256 GB HarmonyOS 8 GB Ram 12.6 İnç Tablet Gri | Apple iPad Air M2 6.Nesil MUWT3TU/A 1 TB iPadOS 8 GB Ram 11.0 inç Tablet Yıldız Işığı | Apple iPad Air M2 6.Nesil MUXT3TU/A 1 TB iPadOS 8 GB Ram Sim Kartlı 11.0 inç Tablet Mavi | Apple iPad Air M2 6.Nesil MV6Q3TU/A 128 GB iPadOS 8 GB Ram Sim Kartlı 13.0 inç Tablet Uzay Grisi | |
| 39.657,75 TL | 48.000,00 TL | 47.709,05 TL | 47.999,00 TL | |
| Nesil | — | 6.Nesil | 6.Nesil | 6.Nesil |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS | İpados | İpados | İpados |
| Ekran Boyutu | 12.6 inç | 11.0 İnç | 11.0 İnç | 13.0 inç |
| Hafıza | 256 GB | 1 TB | 1 TB | 128 GB |
| Renk | Gri | Yıldız Işığı | Mavi | Uzay Grisi |
| RAM | 8 GB | 8 GB | 8 GB | 8 GB |
| Seri | — | iPad Air M2 | iPad Air M2 | iPad Air M2 |
| İşlemci Türü | — | Apple M2 | Apple M2 | Apple M2 |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Huawei Ürünleri
Huawei Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

57.001,95 TL

57.000,00 TL

57.000,00 TL
Huawei Akıllı BileklikHuawei LaptopHuawei Watch Gt 3 Pro Akıllı SaatHuawei PowerbankHuawei TelefonHuawei Access PointHuawei MonitörHuawei TartıHuawei Şarj AletiHuawei ModemHuawei MouseHuawei Kablolu KulaklıkHuawei Bluetooth MouseHuawei RouterHuawei Akıllı SaatHuawei Watch Gt Runner Akıllı SaatHuawei Watch Gt Akıllı SaatHuawei Watch Gt 3 Akıllı SaatHuawei Watch Ultimate Akıllı SaatHuawei Watch Fit 2 Akıllı Saat
































