Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Android 3 GB Ram 10.4 İnç Tablet Gümüş
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.4 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Gümüş
RAM
3 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 11
Seri
Galaxy Tab A7 (2020)
9.999,00 TL
Samsung TabletSamsung Sim Kartlı TabletSamsung Android TabletSamsung Tab A9 PlusSamsung Tab S9 UltraiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Turkcell
Samsung Galaxy Tab A7 Sm-T500 10.4 In 32 Gb Tablet Gm
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Android 3 GB Ram 10.4 İnç Tablet Gümüş Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.4 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Gümüş |
| RAM | 3 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Seri | Galaxy Tab A7 (2020) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 610 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Android 3 GB Ram 10.4 İnç Tablet Gümüş Yorumları
Ürüne Puan Ver
LenovoHometechXiaomiEverestVorcomConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiAppleSunnyAlcatelMicrosoftCasperIxtechRedwayPhilipsVestel
'Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Android 3 GB Ram 10.4 İnç Tablet Gümüş' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Android 3 GB Ram 10.4 İnç Tablet Gümüş | Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Android 3 GB Ram 10.4 İnç Tablet Altın | Samsung Tab A9 64 GB Android 4 GB Ram 8.7 inç Tablet Gümüş | Samsung Tab A 8 SM-T290 32 GB Android 2 GB Ram 8 İnç Tablet Gümüş | |
| 9.999,00 TL | 9.999,00 TL | 10.560,00 TL | 10.999,90 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.4 inç | 10.4 inç | 8.7 inç | 8 inç |
| Hafıza | 32 GB | 32 GB | 64 GB | 32 GB |
| Renk | Gümüş | Altın | Gümüş | Gümüş |
| RAM | 3 GB | 3 GB | 4 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP | 8.0 MP | — | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 5.0 MP | — | — |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | — | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 | Android 11 | — | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Galaxy Tab A7 (2020) | Galaxy Tab A7 (2020) | — | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 | 2000 x 1200 | — | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh | 7040 mAh | — | — |
| Ekran Teknolojisi | TFT | TFT | — | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 2.00 GHz | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Samsung Ürünleri
Samsung Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör




































