Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 256 GB Android 12 GB Ram 12.4 inç Tablet Mint Yeşili
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
12.4 inç
Hafıza
256 GB
Renk
Mint Yeşili
RAM
12 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
12 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 13
Ekran Çözünürlüğü
2304 x 1440
42.345,00 TL
Samsung TabletSamsung Sim Kartlı TabletSamsung Android TabletSamsung Tab A9 PlusSamsung Tab S9 UltraiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ernpazarlama
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ Wi-Fi SM-X610 12 GB 256 GB 12.4" Tablet yesil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
42.345,00 TL
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 256 GB Android 12 GB Ram 12.4 inç Tablet Mint Yeşili Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 12.4 inç |
| Hafıza | 256 GB |
| Renk | Mint Yeşili |
| RAM | 12 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2304 x 1440 |
| İşlemci Türü | Samsung Exynos |
| Pil Kapasitesi | 10090 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT |
| CPU Frekansı | 2.4 Ghz |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Dokunmatik | |
| GPS | |
| Kalemli | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 256 GB Android 12 GB Ram 12.4 inç Tablet Mint Yeşili Yorumları
Ürüne Puan Ver
LenovoHometechEverestTechnopcAmazonVorcomAppleGoldmasterSunnyHuaweiConcordDenverPhilipsVestelTclSoultechPreoAlcatelMicrosoftQuadro
'Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 256 GB Android 12 GB Ram 12.4 inç Tablet Mint Yeşili' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 256 GB Android 12 GB Ram 12.4 inç Tablet Mint Yeşili | Apple iPad Air M3 Cellular MCG04TU/A 256 GB iPadOS 8 GB Ram 11 inç Tablet Uzay Grisi | Apple iPad Air M2 6.Nesil MV733TU/A 512 GB iPadOS 8 GB Ram Sim Kartlı 13.0 inç Tablet Mor | Apple iPad 11.Nesil MD7Q4TU/A 512 GB iPadOS 4 GB Ram Sim Kartlı 11.0 inç Tablet Mavi | |
| 42.345,00 TL | 46.999,00 TL | 47.049,06 TL | 47.999,00 TL | |
| Nesil | — | — | 6.Nesil | 11.Nesil |
| İşletim Sistemi | Android | İpados | İpados | İpados |
| Ekran Boyutu | 12.4 inç | 11 inç | 13.0 inç | 11.0 İnç |
| Hafıza | 256 GB | 256 GB | 512 GB | 512 GB |
| Renk | Mint Yeşili | Uzay Grisi | Mor | Mavi |
| RAM | 12 GB | 8 GB | 8 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 12 MP | — | — |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdekli | — | — |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 | iPadOs 18 | — | — |
| Seri | — | iPad Air M3 Cellular | iPad Air M2 | İpad |
| Ekran Çözünürlüğü | 2304 x 1440 | 2732 x 2048 px | — | — |
| İşlemci Türü | Samsung Exynos | Apple M3 | Apple M2 | Apple A16 |
| Ekran Teknolojisi | TFT | IPS LCD | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Samsung Ürünleri

59.999,00 TL

59.999,00 TL
Samsung Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör

































