Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 512 GB Android 12 GB Ram 14.6 inç Tablet Bej
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
14.6 İnç
Hafıza
512 GB
Renk
Bej
RAM
12 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
12 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 13
Ekran Çözünürlüğü
2960 x 1848
32.079,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZSamsung TabletSamsung Sim Kartlı TabletSamsung Android TabletSamsung Tab A9 PlusSamsung Tab S9 UltraiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom Tablet
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Samsung
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 12 GB RAM 512 GB Beige
32.079,00 TL
koçlar grup ticaret
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 512GB 14.6" Tablet - Bej - 512 GB
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
94.873,00 TL
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 512 GB Android 12 GB Ram 14.6 inç Tablet Bej Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 14.6 İnç |
| Hafıza | 512 GB |
| Renk | Bej |
| RAM | 12 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2960 x 1848 |
| İşlemci Türü | Qualcomm |
| Pil Kapasitesi | 11200 mAh |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| CPU Frekansı | 3.36 Ghz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Dokunmatik | |
| GPS | |
| Kalemli | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 512 GB Android 12 GB Ram 14.6 inç Tablet Bej Yorumları
Ürüne Puan Ver
LenovoHometechXiaomiEverestVorcomConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiAppleSunnyAlcatelMicrosoftCasperIxtechRedwayPhilipsVestel
'Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 512 GB Android 12 GB Ram 14.6 inç Tablet Bej' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 512 GB Android 12 GB Ram 14.6 inç Tablet Bej | Apple iPad Pro M4 7.Nesil MVX83TU/A 2 TB iPadOS 16 GB Ram Sim Kartlı 13.0 inç Tablet Uzay Siyahı | Apple iPad Pro M4 7.Nesil MVVH3TU/A 2 TB iPadOS 16 GB Ram 11.0 inç Tablet Gümüş | Apple iPad Pro M4 7.Nesil MVXX3TU/A 1 TB iPadOS 8 GB Ram Sim Kartlı 13 inç Tablet Gümüş | |
| 32.079,00 TL | 93.171,86 TL | 86.089,66 TL | 91.990,00 TL | |
| Nesil | — | 7.Nesil | 7.Nesil | 7.Nesil |
| İşletim Sistemi | Android | İpados | İpados | İpados |
| Ekran Boyutu | 14.6 İnç | 13.0 inç | 11.0 İnç | 11 inç |
| Hafıza | 512 GB | 2 TB | 2 TB | 1 TB |
| Renk | Bej | Uzay Siyahı | Gümüş | Gümüş |
| RAM | 12 GB | 16 GB | 16 GB | 8 GB |
| Seri | — | iPad Pro M4 | iPad Pro M4 | iPad Pro M4 |
| İşlemci Türü | Qualcomm | Apple M4 | Apple M4 | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri

102.517,46 TL

101.825,71 TL

100.215,00 TL
Samsung Ürünleri
Samsung Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör


































