LG OLED77B36LA 77 inç 4K Ultra HD Smart OLED Televizyon
İşletim Sistemi
Webos
Ekran Boyutu (inç)
77 inç
Görüntü Teknolojisi
OLED
Görüntü Kalitesi
4K Ultra HD
Ekran Tipi
Flat
Enerji Sınıfı
F
Model Yılı
2023
Ses Çıkış Gücü (Rms)
20 W
USB Port Sayısı
2
3D
Benzer Ürünler

LG OLED77B36LA 77" 195 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV ASKI APARATI
710,40 TL

LG OLED77B36LA B3 Serisi 77” Uydu Alıcılı Smart 4K UHD OLED 40”- 85” inç Lcd Led Tv Sabit Duvar Askı
1.865,00 TL

LG OLED77B36LA B3 77” Uydu Alıcılı Smart 4K UHD OLED 40”- 85” inç Lcd Led Tv Sabit Duvar Askı Aparat
1.865,00 TL
LG OLED77B36LA 77 inç 4K Ultra HD Smart OLED Televizyon Özellikleri
| İşletim Sistemi | Webos |
| Ekran Boyutu (inç) | 77 inç |
| Görüntü Teknolojisi | OLED |
| Görüntü Kalitesi | 4K Ultra HD |
| Ekran Tipi | Flat |
| Enerji Sınıfı | F |
| Model Yılı | 2023 |
| Ses Çıkış Gücü (Rms) | 20 W |
| USB Port Sayısı | 2 |
| 3D | |
| Ebeveyn Kilidi | |
| Smart TV | |
| DLNA | |
| Subwoofer | |
| Ethernet | |
| Ekran Yansıtmalı | |
| Dolby Digital | |
| Çerçevesiz | |
| Bluetooth | |
| HDR | |
| Yayın Kaydetme | |
| Yenileme Hızı | 100/120 Hz |
| USB | |
| VGA | |
| Uydu Alıcılı | |
| Uygulama Yüklenebilen | |
| Ambilight | |
| Wifili |
LG OLED77B36LA 77 inç 4K Ultra HD Smart OLED Televizyon Yorumları
Ürüne Puan Ver
Televizyon Benzer Kategoriler
Televizyon Ürünleri

289.000,00 TL

259.899,00 TL

210.100,00 TL
Lg Ürünleri
Lg Televizyon Ürünleri

190.310,49 TL

161.394,04 TL

128.915,45 TL




















