Philips 65PUS8057 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Var Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu (inç)
65 inç
Görüntü Teknolojisi
LED
Görüntü Kalitesi
4K Ultra HD
Ekran Boyutu (cm)
164 Ekran
Ekran Tipi
Flat
Enerji Sınıfı
F
Model Yılı
2023
Bluetooth Versiyonu
50
Ses Çıkış Gücü (Rms)
20 W
Benzer Ürünler

Regal 65R75U01 65 inç 4K Ultra HD 164 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
39.360,00 TL

Regal 65R755UA11 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
34.999,00 TL

TCL 65C745 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
137.280,00 TL
Philips 65PUS8057 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Var Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu (inç) | 65 inç |
| Görüntü Teknolojisi | LED |
| Görüntü Kalitesi | 4K Ultra HD |
| Ekran Boyutu (cm) | 164 Ekran |
| Ekran Tipi | Flat |
| Enerji Sınıfı | F |
| Model Yılı | 2023 |
| Bluetooth Versiyonu | 50 |
| Ses Çıkış Gücü (Rms) | 20 W |
| USB Port Sayısı | 2 |
| 3D | |
| Ebeveyn Kilidi | |
| Smart TV | |
| DLNA | |
| Subwoofer | |
| Ethernet | |
| Ekran Yansıtmalı | |
| Dolby Digital | |
| Çerçevesiz | |
| Bluetooth | |
| HDR | |
| Yayın Kaydetme | |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| USB | |
| VGA | |
| Uydu Alıcılı | |
| Uygulama Yüklenebilen | |
| Ambilight | |
| Wifili |
Philips 65PUS8057 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Var Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon Yorumları
Ürüne Puan Ver
Televizyon Benzer Kategoriler
Televizyon Ürünleri

289.000,00 TL

264.000,00 TL
Philips Ürünleri

165.000,00 TL

155.820,00 TL
Philips Televizyon Ürünleri

149.885,26 TL

47.898,00 TL

40.136,58 TL





















