Philips 65PUS8887 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Var Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu (inç)
65 inç
Görüntü Teknolojisi
LED
Görüntü Kalitesi
4K Ultra HD
Ekran Boyutu (cm)
164 Ekran
Ekran Tipi
Flat
Enerji Sınıfı
G
Model Yılı
2023
Bluetooth Versiyonu
50
Ses Çıkış Gücü (Rms)
20 W
Benzer Ürünler

Profilo 65PA525ESG 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
31.788,90 TL

Grundig 65 GHU 8000 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
34.999,00 TL

Altus AL65 U 9823 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
36.604,44 TL
Philips 65PUS8887 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Var Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu (inç) | 65 inç |
| Görüntü Teknolojisi | LED |
| Görüntü Kalitesi | 4K Ultra HD |
| Ekran Boyutu (cm) | 164 Ekran |
| Ekran Tipi | Flat |
| Enerji Sınıfı | G |
| Model Yılı | 2023 |
| Bluetooth Versiyonu | 50 |
| Ses Çıkış Gücü (Rms) | 20 W |
| USB Port Sayısı | 1 |
| 3D | |
| Ebeveyn Kilidi | |
| Smart TV | |
| DLNA | |
| Subwoofer | |
| Ethernet | |
| Ekran Yansıtmalı | |
| Dolby Digital | |
| Çerçevesiz | |
| Bluetooth | |
| HDR | |
| Yayın Kaydetme | |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| USB | |
| VGA | |
| Uydu Alıcılı | |
| Uygulama Yüklenebilen | |
| Ambilight | |
| Wifili |
Philips 65PUS8887 65 İnç 4K Ultra HD 164 Ekran Var Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon Yorumları
Ürüne Puan Ver
Televizyon Benzer Kategoriler
Televizyon Ürünleri

289.000,00 TL

258.999,00 TL

254.400,00 TL
Philips Ürünleri

165.000,00 TL

159.000,00 TL
Philips Televizyon Ürünleri

149.885,26 TL

47.898,00 TL

40.280,00 TL















