Samsung 65LS03BG 65 inç 165 Ekran Smart QLED Televizyon
İşletim Sistemi
Tizen
Ekran Boyutu (inç)
65 inç
Görüntü Teknolojisi
QLED
Görüntü Kalitesi
4K Ultra HD
Ekran Boyutu (cm)
165 Ekran
Ekran Tipi
Flat
Enerji Sınıfı
G
Model Yılı
2023
Çözünürlük
3840 x 2160 px
Bluetooth Versiyonu
52
Benzer Ürünler

Samsung 65QN85D Tv Ekran Koruyucu - Samsung 65" inç 163cm 165 Ekran Neo QLED QE65QN85DBTXTK
1.832,38 TL

Samsung 65QN90D Tv Ekran Koruyucu - Samsung 65" inç 163cm 165 Ekran Neo QLED QE65QN90DATXTK
1.832,38 TL

Samsung 65Q80D 65 inç 4K Ultra HD 165 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart QLED Tizen Televizyon
64.999,00 TL
Samsung 65LS03BG 65 inç 165 Ekran Smart QLED Televizyon Özellikleri
| İşletim Sistemi | Tizen |
| Ekran Boyutu (inç) | 65 inç |
| Görüntü Teknolojisi | QLED |
| Görüntü Kalitesi | 4K Ultra HD |
| Ekran Boyutu (cm) | 165 Ekran |
| Ekran Tipi | Flat |
| Enerji Sınıfı | G |
| Model Yılı | 2023 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 px |
| Bluetooth Versiyonu | 52 |
| Ses Çıkış Gücü (Rms) | 40 W |
| USB Port Sayısı | 2 |
| 3D | |
| Ebeveyn Kilidi | |
| Smart TV | |
| DLNA | |
| Subwoofer | |
| Ethernet | |
| Ekran Yansıtmalı | |
| Dolby Digital | |
| Çerçevesiz | |
| Bluetooth | |
| HDR | |
| Yayın Kaydetme | |
| Yenileme Hızı | 100/120 Hz |
| USB | |
| VGA | |
| Uydu Alıcılı | |
| Uygulama Yüklenebilen | |
| Ambilight | |
| Wifili |
Samsung 65LS03BG 65 inç 165 Ekran Smart QLED Televizyon Yorumları
Ürüne Puan Ver
Televizyon Benzer Kategoriler
Televizyon Ürünleri

249.552,84 TL

210.100,00 TL

178.999,00 TL
Samsung Ürünleri
Samsung Televizyon Ürünleri

289.000,00 TL

256.866,90 TL

212.000,00 TL

















