Samsung QE55S90CATXTK 55 inç 4K Smart OLED Televizyon
İşletim Sistemi
Tizen
Ekran Boyutu (inç)
55 inç
Görüntü Teknolojisi
OLED
Görüntü Kalitesi
4K Ultra HD
Ekran Tipi
Flat
Enerji Sınıfı
G
Model Yılı
2023
Çözünürlük
3840 x 2160 px
Bluetooth Versiyonu
52
Ses Çıkış Gücü (Rms)
40 W
Benzer Ürünler

Samsung uyumlu Tv Ekran Koruyucu 55 inç inc 55 TU7000 Crystal UHD 4K Smart TV
1.316,00 TL

Arçelik A55 OLED D 975 A 55 inç 4K Ultra HD 139 cm Flat Uydu Alıcılı Smart TV OLED Android Televizyon
63.099,00 TL

Samsung LED TV 50" inç 125cm Smart Crystal Uhd 4k-8k OLED QLED Televizyon Ekran Koruyucu
1.189,79 TL
Samsung QE55S90CATXTK 55 inç 4K Smart OLED Televizyon Özellikleri
| İşletim Sistemi | Tizen |
| Ekran Boyutu (inç) | 55 inç |
| Görüntü Teknolojisi | OLED |
| Görüntü Kalitesi | 4K Ultra HD |
| Ekran Tipi | Flat |
| Enerji Sınıfı | G |
| Model Yılı | 2023 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 px |
| Bluetooth Versiyonu | 52 |
| Ses Çıkış Gücü (Rms) | 40 W |
| USB Port Sayısı | 2 |
| 3D | |
| Ebeveyn Kilidi | |
| Smart TV | |
| DLNA | |
| Subwoofer | |
| Ethernet | |
| Ekran Yansıtmalı | |
| Dolby Digital | |
| Çerçevesiz | |
| Bluetooth | |
| HDR | |
| Yayın Kaydetme | |
| Yenileme Hızı | 100/120/144 Hz |
| USB | |
| VGA | |
| Uydu Alıcılı | |
| Uygulama Yüklenebilen | |
| Ambilight | |
| Wifili |
Samsung QE55S90CATXTK 55 inç 4K Smart OLED Televizyon Yorumları
Ürüne Puan Ver
Televizyon Benzer Kategoriler
Televizyon Ürünleri

112.713,60 TL

250.859,40 TL

211.200,00 TL
Samsung Ürünleri
Samsung Televizyon Ürünleri

128.515,41 TL

289.000,00 TL

259.899,00 TL















