Skytech 43ST3203 43 inç Full HD Uydu Alıcılı Smart Led Televizyon
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu (inç)
43 inç
Görüntü Teknolojisi
LED
Görüntü Kalitesi
Full HD
Ekran Tipi
Flat
Enerji Sınıfı
F
Model Yılı
2023
Çözünürlük
1920 x 1080 px
Ses Çıkış Gücü (Rms)
16 W
USB Port Sayısı
2
Skytech 43ST3203 43" 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
12.544,04 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
CRN TEKNOLOJİ
Ücretsiz Kargo
12.544,04 TL
Skytech 43ST3203 43 inç Full HD Uydu Alıcılı Smart Led Televizyon Özellikleri
İşletim SistemiAndroid
Ekran Boyutu (inç)43 inç
Görüntü TeknolojisiLED
Görüntü KalitesiFull HD
Ekran TipiFlat
Enerji SınıfıF
Model Yılı2023
Çözünürlük1920 x 1080 px
Ses Çıkış Gücü (Rms)16 W
USB Port Sayısı2
3D
Ebeveyn Kilidi
Smart TV
DLNA
Subwoofer
Ethernet
Ekran Yansıtmalı
Dolby Digital
Çerçevesiz
Bluetooth
HDR
Yayın Kaydetme
Yenileme Hızı50/60 Hz
USB
VGA
Uydu Alıcılı
Uygulama Yüklenebilen
Ambilight
Wifili
Skytech 43ST3203 43 inç Full HD Uydu Alıcılı Smart Led Televizyon Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Skytech 43ST3203 43 inç Full HD Uydu Alıcılı Smart Led Televizyon' ile benzer ürünleri karşılaştırın