TCL 75P735 75 inç 4K Ultra HD 189 Ekran Çerçevesiz Flat Uydu Alıcılı Smart Led Android Televizyon
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu (inç)
75 inç
Görüntü Teknolojisi
LED
Görüntü Kalitesi
4K Ultra HD
Ekran Boyutu (cm)
189 Ekran
Ekran Tipi
Flat
Enerji Sınıfı
F
Model Yılı
2022
Çözünürlük
3840 x 2160 px
Bluetooth Versiyonu
50
52.524,04 TL
Benzer Ürünler

Tcl 75C755GTV 75 inç 4K Ultra HD 189 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
109.825,00 TL

Telefunken 75TU9080UA 75 İnç 4K Ultra HD 189 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
46.795,00 TL

Profilo 75PA725EQG 75 inç 4K Ultra HD 189 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Android Televizyon
38.724,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
UMT TEKNOLOJİ YAZILIM A.Ş
TCL 75P735 75" 190 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
52.524,04 TL
TCL 75P735 75 inç 4K Ultra HD 189 Ekran Çerçevesiz Flat Uydu Alıcılı Smart Led Android Televizyon Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu (inç) | 75 inç |
| Görüntü Teknolojisi | LED |
| Görüntü Kalitesi | 4K Ultra HD |
| Ekran Boyutu (cm) | 189 Ekran |
| Ekran Tipi | Flat |
| Enerji Sınıfı | F |
| Model Yılı | 2022 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 px |
| Bluetooth Versiyonu | 50 |
| Ses Çıkış Gücü (Rms) | 30 W |
| USB Port Sayısı | 1 |
| 3D | |
| Ebeveyn Kilidi | |
| Smart TV | |
| DLNA | |
| Subwoofer | |
| Ethernet | |
| Ekran Yansıtmalı | |
| Dolby Digital | |
| Çerçevesiz | |
| Bluetooth | |
| HDR | |
| Yayın Kaydetme | |
| Yenileme Hızı | 50/60 Hz |
| USB | |
| VGA | |
| Uydu Alıcılı | |
| Uygulama Yüklenebilen | |
| Ambilight | |
| Wifili |
TCL 75P735 75 inç 4K Ultra HD 189 Ekran Çerçevesiz Flat Uydu Alıcılı Smart Led Android Televizyon Yorumları
Ürüne Puan Ver
'TCL 75P735 75 inç 4K Ultra HD 189 Ekran Çerçevesiz Flat Uydu Alıcılı Smart Led Android Televizyon' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
TCL 75P735 75 inç 4K Ultra HD 189 Ekran Çerçevesiz Flat Uydu Alıcılı Smart Led Android Televizyon | Grundig 55 GHO 9700 B 55 inç 4K Ultra HD 139 cm Çerçevesiz Flat Uydu Alıcılı Smart OLED Android Televizyon | Arçelik 9 Serisi A50 D 986 S 50 inç 4K Ultra HD Smart Led Televizyon | Sunny SN75LEDB252 75 İnç 4K Ultra HD 189 Ekran Flat Uydu Alıcılı Smart LED Webos Televizyon | |
| 52.524,04 TL | 53.475,08 TL | 55.000,00 TL | 48.500,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Webos |
| Ekran Boyutu (inç) | 75 inç | 55 inç | 50 inç | 75 inç |
| Görüntü Teknolojisi | LED | OLED | LED | LED |
| Görüntü Kalitesi | 4K Ultra HD | 4K Ultra HD | 4K Ultra HD | 4K Ultra HD |
| Ekran Boyutu (cm) | 189 Ekran | — | — | 189 Ekran |
| Ekran Tipi | Flat | Flat | Flat | Flat |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | G |
| Model Yılı | 2022 | 2024 | 2023 | 2023 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 px | — | — | 3840 x 2160 px |
| Bluetooth Versiyonu | 50 | — | — | 50 |
| Ses Çıkış Gücü (Rms) | 30 W | 30 W | 20 W | 20 W |
| USB Port Sayısı | 1 | 2 | 2 | 2 |
| 3D | ||||
| Ebeveyn Kilidi | ||||
| Smart TV | ||||
| DLNA | ||||
| Subwoofer | ||||
| Ethernet | ||||
| Ekran Yansıtmalı | ||||
| Dolby Digital | ||||
| Çerçevesiz | ||||
| Bluetooth | ||||
| HDR | ||||
| Yayın Kaydetme | ||||
| Yenileme Hızı | 50/60 Hz | 60 Hz | 50/60 Hz | 60 Hz |
| USB | ||||
| VGA | ||||
| Uydu Alıcılı | ||||
| Uygulama Yüklenebilen | ||||
| Ambilight | ||||
| Wifili |
Televizyon Benzer Kategoriler
Televizyon Ürünleri
Tcl Ürünleri

65.990,00 TL

56.999,05 TL

























