Pullsar EccoPaste3.5W/Mk 3.5 W/mk Tüp Ekran Kartı İşlemci Termal Macun 30 gr
Kullanım Yeri
Ekran Kartı İşlemci
Ağırlık
30 gr
Ürün Tipi
Tüp
Yoğunluk
2.1 g/cm³
Termal İletkenliği
3.5 W/mk
Maksimum Isı Direnci
200 °C
Elektriksel İletkenlik
Yalıtkan
Fırçalı
Renk
Gri
Spatula
418,60 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZArctic Termal MacunRampage Termal MacunZalman Termal MacunCorsair Termal MacunThermal Grizzly Termal MacunThermaltake Termal MacunCooler Master Termal MacunIce Dragon Termal MacunNoctua Termal Macun
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
deniport
Pullsar Ecco Paste 3.5 W/Mk 30 G Termal Macun
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
418,60 TL
Deniport
Pullsar Ecco Paste 3.5W/M-K 30gr Termal Macun
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
460,00 TL
Pullsar EccoPaste3.5W/Mk 3.5 W/mk Tüp Ekran Kartı İşlemci Termal Macun 30 gr Özellikleri
| Kullanım Yeri | Ekran Kartı İşlemci |
| Ağırlık | 30 gr |
| Ürün Tipi | Tüp |
| Yoğunluk | 2.1 g/cm³ |
| Termal İletkenliği | 3.5 W/mk |
| Maksimum Isı Direnci | 200 °C |
| Elektriksel İletkenlik | Yalıtkan |
| Fırçalı | |
| Renk | Gri |
| Spatula | |
| Tek Kullanımlık | |
| Temizleme Kiti |
Pullsar EccoPaste3.5W/Mk 3.5 W/mk Tüp Ekran Kartı İşlemci Termal Macun 30 gr Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Pullsar EccoPaste3.5W/Mk 3.5 W/mk Tüp Ekran Kartı İşlemci Termal Macun 30 gr' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Pullsar EccoPaste3.5W/Mk 3.5 W/mk Tüp Ekran Kartı İşlemci Termal Macun 30 gr | Pullsar Thermopad One - 100x100 mm | 0,05 mm Kalınlık | 8 W/m-K İletkenlik ile Oyununuzu Soğutmanın Yeni Yolu! | Pullsar Eccopad - 100x100 mm | 0,50 mm Kalınlık | 3 W/m-K İletkenlik ile Güç ve Verimliliği Bir Arada Sunan Termal Pad! | Pullsar® Pullwark Regular 1 gr 20W/M-K Termal/thermal Macun | Yüksek Performanslı ve Iletken Macun | |
| 418,60 TL | 441,60 TL | 441,60 TL | 451,20 TL |
Termal Macun Benzer Kategoriler
Termal Macun Ürünleri
Pullsar Ürünleri

470,00 TL

520,00 TL
Pullsar Termal Macun Ürünleri

576,00 TL

537,60 TL





























