Ariston Velis Evo 1500 W 50 lt Dijital Dikey Tezgah Üstü Termosifon
Çalışma Tipi
Elektrikli
Kapasite
50 lt
Kullanım Yeri
Tezgah Üstü
Enerji Sınıfı
A
Gösterge Tipi
Dijital
Güç
1500 W
Sıcaklık Aralığı
25-75 °C
Basınç
8 bar
Aşırı Isınma Emniyeti
ECO Mod
27.051,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Koçtaş
Ariston Velis Evo 50 Lt. Elektrikli Termosifon
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
27.051,00 TL
kombifirsati
Hotpoint Ariston Velis Evo 50 Lt Titanyum Kazan (Yatay Montaj Yapabilme Özelliği)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
27.574,24 TL
Kombi Fırsatı
Ariston (Montaj Dahil) Velis Evo 50 Lt. Elektrikli Termosifon
10 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
29.988,00 TL
Ariston Velis Evo 1500 W 50 lt Dijital Dikey Tezgah Üstü Termosifon Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Kapasite | 50 lt |
| Kullanım Yeri | Tezgah Üstü |
| Enerji Sınıfı | A |
| Gösterge Tipi | Dijital |
| Güç | 1500 W |
| Sıcaklık Aralığı | 25-75 °C |
| Basınç | 8 bar |
| Aşırı Isınma Emniyeti | |
| ECO Mod | |
| Emniyet Ventili | |
| Kullanım | Dikey |
| Su Basınç Emniyeti | |
| Tasarruflu | |
| Zaman Ayarlı |
Ariston Velis Evo 1500 W 50 lt Dijital Dikey Tezgah Üstü Termosifon Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Ariston Velis Evo 1500 W 50 lt Dijital Dikey Tezgah Üstü Termosifon' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Ariston Velis Evo 1500 W 50 lt Dijital Dikey Tezgah Üstü Termosifon | Ariston (Montaj Hariç) Pro1 R 100 Lt. Elektrikli Termosifon - Yok | Ariston Velis PRO 50 EU 50 lt Termosifon - Montaj Hariç | Arçelik T 7365 SM E 1800 W A Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon | |
| 27.051,00 TL | 22.819,68 TL | 25.760,00 TL | 25.394,10 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | — | — | Elektrikli |
| Kapasite | 50 lt | — | — | 65 lt |
| Kullanım Yeri | Tezgah Üstü | — | — | Tezgah Üstü |
| Enerji Sınıfı | A | — | — | A |
| Gösterge Tipi | Dijital | — | — | Manuel |
| Güç | 1500 W | — | — | 1800 W |
| Sıcaklık Aralığı | 25-75 °C | — | — | 25-75 °C |
| Basınç | 8 bar | — | — | 10 bar |





































