Regal T 80 MS 2000 W C Enerji Sınıfı 80 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon
Çalışma Tipi
Elektrikli
Kapasite
80 lt
Kullanım Yeri
Tezgah Üstü
Enerji Sınıfı
C
Gösterge Tipi
Manuel
Güç
2000 W
Sıcaklık Aralığı
25-75 °C
Basınç
10 bar
Aşırı Isınma Emniyeti
ECO Mod
11.739,00 TL
Benzer Ürünler

Regal T 65 MS 2000 W C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon
10.400,00 TL

Regal T 80 MK 2000 W C Enerji Sınıfı 80 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon
13.000,00 TL

Vestel TRM 80 MS 2000 W C Enerji Sınıfı 80 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon
12.877,06 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
revadtm
Regal Mekanik Termosifon 80 Litre Kapasite Enerji Sınıfı C ile Güçlü Isıtma Performansı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.739,00 TL
Regal T 80 MS 2000 W C Enerji Sınıfı 80 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Kapasite | 80 lt |
| Kullanım Yeri | Tezgah Üstü |
| Enerji Sınıfı | C |
| Gösterge Tipi | Manuel |
| Güç | 2000 W |
| Sıcaklık Aralığı | 25-75 °C |
| Basınç | 10 bar |
| Aşırı Isınma Emniyeti | |
| ECO Mod | |
| Emniyet Ventili | |
| Güç Kademesi | 4 |
| Kullanım | Dikey |
| Su Basınç Emniyeti | |
| Tasarruflu | |
| Zaman Ayarlı |
Regal T 80 MS 2000 W C Enerji Sınıfı 80 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Regal T 80 MS 2000 W C Enerji Sınıfı 80 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Regal T 80 MS 2000 W C Enerji Sınıfı 80 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon | Beko BKT 500 E BS 3000 W A Enerji Sınıfı 50 lt Dijital Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon | Veito Blue S 21000 Watt Elektrikli A Enerji Sınıfı 8 lt Dijital Dikey Termosifon | Baymak Aqua Konfor 80 Lt Termosifon. | |
| 11.739,00 TL | 14.699,00 TL | 14.560,00 TL | 13.800,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Elektrikli | Elektrikli | — |
| Kapasite | 80 lt | 50 lt | 8 lt | — |
| Kullanım Yeri | Tezgah Üstü | Tezgah Üstü | Tezgah Üstü | — |
| Enerji Sınıfı | C | A | A | — |
| Gösterge Tipi | Manuel | Dijital | Dijital | — |
| Güç | 2000 W | 3000 W | 21000 W | — |
| Sıcaklık Aralığı | 25-75 °C | 25-75 °C | — | — |
| Basınç | 10 bar | 10 bar | — | — |






























