Seg 2000 W C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon
Çalışma Tipi
Elektrikli
Kapasite
65 lt
Kullanım Yeri
Tezgah Üstü
Enerji Sınıfı
C
Gösterge Tipi
Manuel
Güç
2000 W
Sıcaklık Aralığı
25-75 °C
Basınç
10 bar
Aşırı Isınma Emniyeti
ECO Mod
12.219,06 TL
Benzer Ürünler

Regal T 65 MS 2000 W C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon
10.400,00 TL

Vestel TRM 65 MS 2000 W C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon
16.691,24 TL

Vestel TRM 65 EKH 2000 W C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon
12.595,06 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
evimponcik
Seg 65 LT Mekanik Termosifon
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.219,06 TL
Seg 2000 W C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Kapasite | 65 lt |
| Kullanım Yeri | Tezgah Üstü |
| Enerji Sınıfı | C |
| Gösterge Tipi | Manuel |
| Güç | 2000 W |
| Sıcaklık Aralığı | 25-75 °C |
| Basınç | 10 bar |
| Aşırı Isınma Emniyeti | |
| ECO Mod | |
| Emniyet Ventili | |
| Güç Kademesi | 4 |
| Kullanım | Dikey |
| Su Basınç Emniyeti | |
| Tasarruflu | |
| Zaman Ayarlı |
Seg 2000 W C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Seg 2000 W C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Seg 2000 W C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon | Beko BKT 500 E BS 3000 W A Enerji Sınıfı 50 lt Dijital Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon | Baymak Aqua JET 100 4000 W C Enerji Sınıfı 100 lt Dijital Dikey Tezgah Üstü Elektrikli Termosifon | Arçelik T 7365 SL 2000 Watt Elektrikli C Enerji Sınıfı 65 lt Manuel Dikey Termosifon | |
| 12.219,06 TL | 14.699,00 TL | 14.999,00 TL | 14.880,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Elektrikli | Elektrikli | Elektrikli |
| Kapasite | 65 lt | 50 lt | 100 lt | 65 lt |
| Kullanım Yeri | Tezgah Üstü | Tezgah Üstü | Tezgah Üstü | Tezgah Üstü |
| Enerji Sınıfı | C | A | C | C |
| Gösterge Tipi | Manuel | Dijital | Dijital | Manuel |
| Güç | 2000 W | 3000 W | 4000 W | 2000 W |
| Sıcaklık Aralığı | 25-75 °C | 25-75 °C | 40-80 °C | — |
| Basınç | 10 bar | 10 bar | 9 bar | — |

























