Digipod
Digipod TR-462 3 Kademeli Pan-Tilt Head Tripod 157 cm
Digipod TR-462 3 Kademeli Pan-Tilt Head Tripod 157 cm Özellikleri
| Ürün Tipi | Pan-Tilt Head |
| Ayak Kademe Sayısı | 3 |
| Materyal | Alüminyum |
| Maksimum Yükseklik | 157 cm |
| Minimum Yükseklik | 56.5 cm |
| Taşıma Kapasitesi | 2 kg |
| Ayak Çapı | 45 mm |
| 360 Derece Dönen | Evet |
| Ayaklı | Evet |
| Bluetooth | |
| Hareketli | Evet |
| Işıklı | Hayır |
| Kumandalı | |
| Mini | Hayır |
| Su Terazili | Evet |
| Taşıma Çantalı | Evet |
| Masaüstü | Hayır |
| Telefon | Hayır |
| Projeksiyon | Hayır |
| Tablet | Hayır |
| Asansör Boyu | 38 cm |
| Bacak Klipsi | Evet |
| Ahtapot | |
Digipod TR-462 3 Kademeli Pan-Tilt Head Tripod 157 cm Yorumları
Tripod Benzer Kategoriler
Tripod Ürünleri
Manfrotto Mvk612Twınga Nitrotech 612 3 Kademeli Video Head Tripod 171 cm Manfrotto MVH500AH Çantalı 2 Kademeli Video Head Tripod 148 cm Gitzo GK2380VQR 4 Kademeli Ball Head Tripod 160 cm Manfrotto Mvk608Twınga Nitrotech 608 3 Kademeli Video Head Tripod 175 cm Benro C-373FBS8 Kademeli Telefon Projeksiyon Ball Head Tripod 163 cm Digipod Ürünleri
Digipod RGB Gaming Oyuncu Mousepad 90X40 XXL Kaymaz Taban hyper 4mm Kalınlık - Kalp Digipod RGB Gaming Oyuncu Mousepad 90X40 XXL Kaymaz Taban BATTLEFİELD 4mm Kalınlık - Renkli Digipod Rgb Gaming Mousepad Oyuncu Mousepad 90X40 Xxl Örümcek Adam - Kırmızı Digipod RGB Gaming Oyuncu Mousepad 90X40 XXL Kaymaz Taban HYPERBEAST 4mm Kalınlık - Renkli Digipod Rgb Gaming Mousepad Oyuncu Mousepad 90X40 Xxl Büyük Boy 4mm Kalınlık - Pembe - Karışık Digipod Tripod Ürünleri
Digipod TR-682AN 3 Kademeli Telefon Pan-Tilt Head Tripod 180 cm Digipod TR-462 2 Kademeli Video Head Tripod 157 cm Digipod A2840FM Pro 4 Kademeli Ball Head Tripod 166 cm Digipod CPT-2530P 4 Kademeli Tripod 155 cm Digipod TR-688FV Kit 3 Kademeli Video Head Tripod İlgili Diğer Ürünler
Varanus SV2 Slide Pan Tilt Time Lapse ve Kameleon 94 cm Slider Canon Flash Macro Twınlıte MT-26EX-RT Nikon SB5000 Speedlight Flaş Karfo Karacasulu Garantili - Siyah