Hiremco Matador Pro Max 32 GB Kapasiteli 2 GB Ram Wifi Android TV Box
Ürün Tipi
TV Box
İşletim Sistemi
Android
Çözünürlük
4K
Kapasite
32 GB
RAM
2 GB
USB Giriş Sayısı
2
Bluetooth
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ekran Yansıtma
Ethernet
2.899,00 TL
Hiremco TV BoxAlpsmart TV BoxApple TV BoxHomatics TV Box4K TV BoxDreamstar TV BoxMecool TV BoxMinix TV BoxRedline TV BoxNext TV BoxNokia TV BoxAmazon TV BoxYui TV BoxBeelink TV BoxGoldmaster TV BoxAndroid TV BoxBotech TV BoxWifili TV BoxGoogle TV BoxXiaomi TV Box
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
WAAWSTAR
Hiremco Matador Pro Max 2-32 Gb Android Box
Ücretsiz Kargo
2.899,00 TL
Hiremco Matador Pro Max 32 GB Kapasiteli 2 GB Ram Wifi Android TV Box Özellikleri
| Ürün Tipi | TV Box |
| İşletim Sistemi | Android |
| Çözünürlük | 4K |
| Kapasite | 32 GB |
| RAM | 2 GB |
| USB Giriş Sayısı | 2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ekran Yansıtma | |
| Ethernet | |
| FPS Değeri | 60 fps |
| IPTV | |
| USB | |
| Wifi |
Hiremco Matador Pro Max 32 GB Kapasiteli 2 GB Ram Wifi Android TV Box Yorumları
Ürüne Puan Ver
AuvcHallowBilişim BuradaBuyfunTanixH96 MaxRedlineCorsairDreamstarShopfocusAmazonTechstormOloeyWellboxHakoproMecoolUcuzcu MarketStrade StoreLeyan CreationNovitel
'Hiremco Matador Pro Max 32 GB Kapasiteli 2 GB Ram Wifi Android TV Box' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hiremco Matador Pro Max 32 GB Kapasiteli 2 GB Ram Wifi Android TV Box | Tuba Toptaş Tv Box Android Uyumlu 4 Çekirdekli Wi̇fi̇ Bağlantılı 4K | Tuba Toptaş 4K Tv Uyumlu Hd Çözünürlüklü Mx Box S 8 GB | Tuba Toptaş 4K Ultra Hd Tv Box – 2gb Ram, 16GB Hafıza, Android Akıllı Medya Oynatıcı | |
| 2.899,00 TL | 3.630,62 TL | 3.630,62 TL | 3.630,62 TL |
































