Magicsee N6 Plus 64 GB Kapasiteli 4 GB Ram Wifi 4K Android TV Box
Ürün Tipi
TV Box
İşletim Sistemi
Android
Çözünürlük
4K
Kapasite
64 GB
RAM
4 GB
USB Giriş Sayısı
3
Bluetooth
Bluetooth Versiyonu
4.1
Ekran Yansıtma
Ethernet
6.208,00 TL
Alpsmart TV BoxApple TV BoxHomatics TV Box4K TV BoxDreamstar TV BoxMecool TV BoxMinix TV BoxRedline TV BoxNext TV BoxNokia TV BoxAmazon TV BoxHiremco TV BoxYui TV BoxBeelink TV BoxGoldmaster TV BoxAndroid TV BoxBotech TV BoxWifili TV BoxGoogle TV BoxXiaomi TV Box
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Tina
Magicsee N6 Plus Akıllı Android 9.0 TV Kutusu Amlogic S922X UHD 4K Media Player 4gb Ddr4 64GB Emmc
Ücretsiz Kargo
6.208,00 TL
Magicsee N6 Plus 64 GB Kapasiteli 4 GB Ram Wifi 4K Android TV Box Özellikleri
| Ürün Tipi | TV Box |
| İşletim Sistemi | Android |
| Çözünürlük | 4K |
| Kapasite | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| USB Giriş Sayısı | 3 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Ekran Yansıtma | |
| Ethernet | |
| FPS Değeri | 60 fps |
| IPTV | |
| USB | |
| Wifi |
Magicsee N6 Plus 64 GB Kapasiteli 4 GB Ram Wifi 4K Android TV Box Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Magicsee N6 Plus 64 GB Kapasiteli 4 GB Ram Wifi 4K Android TV Box' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Magicsee N6 Plus 64 GB Kapasiteli 4 GB Ram Wifi 4K Android TV Box | Resveq Mx Box Android Tv Media Sound 4K Ultra Hd Görüntü Kaliteli | Resveq 2 GB Ram 8 GB Hafıza 4K Video Destekli Android Medya Cihazı | Zero Land Lvsqvr Android Tv Box 4K – 2gb Ram 16GB Rom, Kablosuz Wi-Fi Medya Oynatıcı | |
| 6.208,00 TL | 7.105,00 TL | 7.105,00 TL | 7.105,00 TL |



























