Apple iPhone 12 64 GB Hafıza 4 GB Ram 6.1 inç 12 MP OLED Çift Hatlı 2815 mAh iOS Yenilenmiş Cep Telefonu Beyaz
Ürün Çeşidi
Akıllı Telefon
Model
İphone 12
İşletim Sistemi
iOS
Dahili Hafıza
64 GB
RAM Kapasitesi
4 GB
Arka Kamera Sayısı
Çift Kameralı
Ekran Boyutu
6.1 inç
Ekran Teknolojisi
OLED
Renk
Beyaz
Pil Gücü
2815 mAh
15.999,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Apple iPhone 12 64 GB Hafıza 4 GB Ram 6.1 inç 12 MP OLED Çift Hatlı 2815 mAh iOS Yenilenmiş Cep Telefonu Mor
15.999,00 TL

Apple iPhone 12 64 GB Hafıza 4 GB Ram 6.1 inç 12 MP OLED Çift Hatlı 2815 mAh iOS Yenilenmiş Cep Telefonu Siyah
15.623,07 TL

Apple iPhone 12 64 GB Hafıza 4 GB Ram 6.1 inç 12 MP OLED Çift Hatlı 2815 mAh iOS Yenilenmiş Cep Telefonu Mavi
16.099,00 TL
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Teknosa
Yenilenmiş iPhone 12 64 GB Beyaz Cep Telefonu (1 Yıl Garantili) - A Kalite
Ücretsiz Kargo
15.999,00 TL
Teknosa
Yenilenmiş iPhone 12 64 GB Beyaz Cep Telefonu (1 Yıl Garantili) B Kalite
Ücretsiz Kargo
16.274,25 TL
Teknosa
Yenilenmiş iPhone 12 128 GB Beyaz Cep Telefonu (1 Yıl Garantili) - A Kalite
Ücretsiz Kargo
19.099,00 TL
Apple iPhone 12 64 GB Hafıza 4 GB Ram 6.1 inç 12 MP OLED Çift Hatlı 2815 mAh iOS Yenilenmiş Cep Telefonu Beyaz Özellikleri
| Ürün Çeşidi | Akıllı Telefon |
| Model | İphone 12 |
| İşletim Sistemi | iOS |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| RAM Kapasitesi | 4 GB |
| Arka Kamera Sayısı | Çift Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.1 inç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Renk | Beyaz |
| Pil Gücü | 2815 mAh |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Çift Hatlı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Kapaklı | |
| Mobil Bağlantı Tipi | 5G |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Radyolu | |
| Su Geçirmez |
Apple iPhone 12 64 GB Hafıza 4 GB Ram 6.1 inç 12 MP OLED Çift Hatlı 2815 mAh iOS Yenilenmiş Cep Telefonu Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Apple iPhone 12 64 GB Hafıza 4 GB Ram 6.1 inç 12 MP OLED Çift Hatlı 2815 mAh iOS Yenilenmiş Cep Telefonu Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Apple iPhone 12 64 GB Hafıza 4 GB Ram 6.1 inç 12 MP OLED Çift Hatlı 2815 mAh iOS Yenilenmiş Cep Telefonu Beyaz | APPLE iPhone 11 128GB Sarı (Yenilenmiş - Çok İyi) | APPLE IPHONE 12 64GB MAVİ OUTLET | APPLE IPHONE 11 PRO 64GB UZAY GRİSİ OUTLET | |
| 15.999,00 TL | 18.619,02 TL | 19.011,03 TL | 19.011,03 TL |
Yenilenmiş Telefon Benzer Kategoriler
Yenilenmiş Telefon Ürünleri
Apple Ürünleri

19.799,00 TL

19.723,66 TL

19.600,00 TL



























