Linktech Bm6 Bluetooth Hoparlör Gri
Boyut
Küçük
Güç
3 W
Renk
Gri
Müzik Çalma Süresi
4 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
85 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
500 mAh
AUX
Ekranlı
743,75 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ
LİNKTECH BM6 Premium Ekstra Bas Taşınabilir Mini Bluetooth Hoparlör
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
743,75 TL
fecrtoptan
LİNKTECH BM6 Premium Ekstra Bas Taşınabilir Mini Bluetooth Hoparlör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
835,34 TL
Teknosa
Linktech BM6 Premium Ekstra Bas Gümüş Taşınabilir Mini Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
879,30 TL
Linktech Bm6 Bluetooth Hoparlör Gri Özellikleri
| Boyut | Küçük |
| Güç | 3 W |
| Renk | Gri |
| Müzik Çalma Süresi | 4 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 85 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 500 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Linktech Bm6 Bluetooth Hoparlör Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Linktech Bm6 Bluetooth Hoparlör Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Linktech Bm6 Bluetooth Hoparlör Gri | Linktech BM5 Bluetooth Hoparlör Gri | Powerstar Nostaljik XM-5H Radyolu Kahverengi Bluetooth Hoparlör | Teknodayım Taşınabilir Bluetooth Karaoke Sistemi – Geniş Pil Kapasitesi - 01-Siyah | |
| 743,75 TL | 879,30 TL | 881,24 TL | 875,52 TL | |
| Boyut | Küçük | Küçük | — | — |
| Güç | 3 W | 3 W | — | — |
| Renk | Gri | Gri | Kahverengi | — |
| Müzik Çalma Süresi | 4 saat | 4 saat | — | — |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.0 | — | — |
| Ses Seviyesi | 85 dB | 75 dB | — | — |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m | 10 m | — | — |
| Pil Kapasitesi | 500 mAh | 500 mAh | — | — |


































