Linktech BM6 Bluetooth Hoparlör Yeşil
Boyut
Küçük
Güç
3 W
Renk
Yeşil
Müzik Çalma Süresi
4 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
85 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
500 mAh
AUX
Ekranlı
Renk
Mor
Yeşil
743,75 TL
15 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
15 FİYAT
AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
743,75 TL
idefix
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
750,00 TL
idefix
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
750,00 TL
AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI
Linktech Premium Ekstra Bas Taşınabilir Mini Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
780,00 TL
idefix
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
780,85 TL
fecrtoptan
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
835,34 TL
ModaCepte
Linktech BM6 Mini Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
835,34 TL
Linktech BM6 Bluetooth Hoparlör Yeşil Özellikleri
| Boyut | Küçük |
| Güç | 3 W |
| Renk | Yeşil |
| Müzik Çalma Süresi | 4 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 85 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 500 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Linktech BM6 Bluetooth Hoparlör Yeşil Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Linktech BM6 Bluetooth Hoparlör Yeşil' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Linktech BM6 Bluetooth Hoparlör Yeşil | Everton RT-819 5 W Radyolu Kahverengi Bluetooth Hoparlör | Jopus Metis Işıklı Siyah Bluetooth Hoparlör | Teknodayım 1200MAH Uzun Pil Ömürlü Bluetooth Hoparlör - Çok Renkli | |
| 743,75 TL | 908,90 TL | 909,00 TL | 905,17 TL | |
| Güç | 3 W | 5 W | — | — |
| Renk | Yeşil | Kahverengi | Siyah | — |



































