Powerway Bluetooth HoparlörSony Bluetooth HoparlörSunix Bluetooth HoparlörMotorola Bluetooth HoparlörLG Bluetooth HoparlörTtec Bluetooth HoparlörUrban Sound Bluetooth HoparlörPolosmart Bluetooth HoparlörBlaupunkt Bluetooth HoparlörMikado Bluetooth HoparlörTrax Bluetooth HoparlörIthink Bluetooth HoparlörKensa Bluetooth HoparlörXiaomi Bluetooth HoparlörGoldmaster Bluetooth HoparlörPolygold Bluetooth HoparlörJBL Bluetooth HoparlörAnker Bluetooth HoparlörPhilips Bluetooth HoparlörBood Bluetooth Hoparlör
Soaiy SH20 Bluetooth Hoparlör Beyaz Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 16 W |
| Renk | Beyaz |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 70 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Ürün Tipi | Gaming |
| Wifi |
Soaiy SH20 Bluetooth Hoparlör Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
NewfaceBaseusLinktechHepuT GLexonGhk TechHadronKensaConcordTorimaPlatoonRecciJblAllyFrisbyNettechWiwuPolygoldBlackbird
Bluetooth Hoparlör Benzer Kategoriler
Bluetooth Hoparlör Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

70.210,22 TL



















