Torima KTS-1590 Radyolu Siyah Bluetooth Hoparlör
Boyut
Büyük
Güç
30 W
Renk
Siyah
Müzik Çalma Süresi
2 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
1800 mAh
AUX
Ekranlı
4.260,75 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Teknosa
Anker Soundcore Motion Boom Kablosuz Bluetooth Hoparlör - 30W Stereo Ses - Ipx7 Suya Dayanıklılık
Ücretsiz Kargo
4.260,75 TL
Emc Bilişim ve Teknoloji
Anker Soundcore Motion BOOM Kablosuz Bluetooth Hoparlör - 30W Stereo Ses - IPX7 Suya Dayanıklılık - 24 Saate Varan Şarj - Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.335,71 TL
EnSonu
Anker Soundcore Motion BOOM Kablosuz Bluetooth Hoparlör - 30W Stereo Ses - IPX7 Suya Dayanıklılık - 24 Saate Varan Şarj - Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.320,64 TL
Torima KTS-1590 Siyah Bluetooth Hoparlör Özellikleri
| Boyut | Büyük |
| Güç | 30 W |
| Renk | Siyah |
| Müzik Çalma Süresi | 2 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 1800 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Torima KTS-1590 Siyah Bluetooth Hoparlör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Torima KTS-1590 Siyah Bluetooth Hoparlör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Torima KTS-1590 Radyolu Siyah Bluetooth Hoparlör | Zibox Shile SL-3A İki El Mikrofonlu Kumandalı USB/SD/BT Portatif Hoparlör - Çok Renkli | Yamaha WS-B1A Bl Speaker - Renkli | W-Kıng T9-2 Bluetooth Hoparlör 180W Partybox 24S Dinleme Işıklı Ipx5 Kablosuz Stereo Tws Ses Bombası Siyah | |
| 4.260,75 TL | 9.434,38 TL | 9.500,00 TL | 9.529,00 TL |
Bluetooth Hoparlör Benzer Kategoriler
Bluetooth Hoparlör Ürünleri
Torima Ürünleri
Torima Bluetooth Hoparlör Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

10.499,00 TL

10.447,50 TL































