Beko 678550 IEB Çift Kapılı No Frost E 451 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı
Enerji Sınıfı
E
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
551 lt
Dondurucu Net Hacmi
150 lt
Soğutucu Net Hacmi
401 lt
54.719,04 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Mağaza Fiyatları
4 FİYAT
anadolumagazalari
Beko 678550 IEB 551 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
54.719,04 TL
Exporgin
Beko 678550 IEB Kombi No-Frost Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
54.855,00 TL
Teknosa
Beko 678550 IEB 551 L Kombi No-Frost Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
56.999,00 TL
Koçtaş
Beko 678550 Iei No Frost Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
62.368,85 TL
Beko 678550 IEB Çift Kapılı No Frost E 451 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | E |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 551 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 401 lt |
| Ses Seviyesi | 37 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 331 kWh |
| Derinlik | 76 cm |
| Genişlik | 78 cm |
| Yükseklik | 187 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 5 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Beko 678550 IEB Çift Kapılı No Frost E 451 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Beko 678550 IEB Çift Kapılı No Frost E 451 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Beko 678550 IEB Çift Kapılı No Frost E 451 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Arçelik 278552 EI Çift Kapılı No Frost C 551 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Profilo BD3076WFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Beko 670561 EBC Çift Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 514 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 54.719,04 TL | 61.900,00 TL | 60.200,00 TL | 61.457,29 TL | |
| Enerji Sınıfı | E | C | F | D |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz | İnox | Beyaz | Beyaz |
| Toplam Hacim | 551 lt | 551 lt | 526 lt | 514 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt | 150 lt | 120 lt | 158 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 401 lt | 401 lt | 406 lt | 356 lt |
| Kontrol Paneli | — | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 37 dB | 35 dB | 42 dB | 38 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 331 kWh | 199 kWh | 342 kWh | 243 kWh |
| Derinlik | 76 cm | 76 cm | 80 cm | 74.5 cm |
| Genişlik | 78 cm | 78 cm | 75 cm | 70 cm |
| Yükseklik | 187 cm | 187 cm | 185 cm | — |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

61.543,00 TL

61.000,00 TL
Beko Ürünleri
Beko Buzdolabı Ürünleri

61.457,29 TL

59.999,00 TL


































