Dijitsu DBD600 Çift Kapılı F 548 lt Solo Gardrop Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Gardrop Tipi
Renk
Gri
Toplam Hacim
548 lt
Dondurucu Net Hacmi
201 lt
Kontrol Paneli
Mekanik
Ses Seviyesi
35 dB
38.999,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZDijitsu BuzdolabıDijitsu Mini BuzdolabıA Sınıfı BuzdolabıA+++ BuzdolabıStatik BuzdolabıSiemens BuzdolabıNo Frost BuzdolabıGrundig BuzdolabıAnkastre BuzdolabıElectrolux BuzdolabıAltus No Frost BuzdolabıDaewoo BuzdolabıSamsung No Frost BuzdolabıBosch Siyah BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıRegal No Frost BuzdolabıArçelik No Frost BuzdolabıFranke Buzdolabı600 lt BuzdolabıSiemens Çift Kapılı Buzdolabı
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Teknosa
Dijitsu Dbd600 2 Kapılı Gardırop Tipi Inox Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
38.999,00 TL
Teknosa
Dijitsu DBD600 Gardrop No Frost Buzdolabı
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
38.999,00 TL
Dijitsu DBD600 Çift Kapılı F 548 lt Solo Gardrop Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Gardrop Tipi |
| Renk | Gri |
| Toplam Hacim | 548 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 201 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 35 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 6 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 324 kWh |
| Derinlik | 76 cm |
| Genişlik | 89.7 cm |
| Yükseklik | 176.5 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 8 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Dijitsu DBD600 Çift Kapılı F 548 lt Solo Gardrop Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
SiemensVestelLiebherrBoschBekoProfiloArçelikSamsungMieleRegalDaewooFinluxAltusLgWindsorSegSilverlineGrundigTekaVestfrost
'Dijitsu DBD600 Çift Kapılı F 548 lt Solo Gardrop Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dijitsu DBD600 Çift Kapılı F 548 lt Solo Gardrop Tipi Buzdolabı | Beko 670482 MB Çift Kapılı Nofrost - Neo Frost F Enerji Sınıfı 392 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Profilo BD3086WFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Samsung RT53K6360WW Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 531 lt Modern Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 38.999,00 TL | 48.550,13 TL | 47.940,00 TL | 47.999,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Gardrop Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | — | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Renk | Gri | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Toplam Hacim | 548 lt | 392 lt | 631 lt | 531 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 201 lt | 97 lt | 152 lt | 127 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | — | 295 lt | 479 lt | 404 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik | Mekanik | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 35 dB | 38 dB | 42 dB | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 6 | 4 | 3 | — |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 324 kWh | 306 kWh | 384 kWh | 325 kWh |
| Derinlik | 76 cm | 70.5 cm | 81 cm | 75 cm |
| Genişlik | 89.7 cm | 70 cm | 86 cm | 79 cm |
| Yükseklik | 176.5 cm | 187 cm | 186 cm | 185 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

53.698,00 TL

53.399,00 TL
Dijitsu Ürünleri
Dijitsu Buzdolabı Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Dijitsu AirfryerDijitsu Derin DondurucuDijitsu Su SebiliDijitsu TelevizyonDijitsu VantilatörDijitsu MikrodalgaDijitsu Kule Tipi VantilatörDijitsu Hava TemizleyiciDijitsu TelefonDijitsu Çamaşır MakinesiDijitsu 12 Kg Çamaşır MakinesiDijitsu KettleDijitsu KlimaDijitsu LED TVDijitsu TV KumandasıDijitsu Bulaşık MakinesiDijitsu 65 İnç TvDijitsu 40 İnç Android TvDijitsu 43 İnç Smart TvDijitsu 55 İnç Tv

































