Grundig GKNE 7201 Çift Kapılı No Frost F 615 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
615 lt
Dondurucu Net Hacmi
185 lt
Soğutucu Net Hacmi
479 lt
Grundig BuzdolabıGrundig Çift Kapılı BuzdolabıGrundig No Frost BuzdolabıA Sınıfı BuzdolabıA+++ BuzdolabıStatik BuzdolabıSiemens BuzdolabıNo Frost BuzdolabıAnkastre BuzdolabıElectrolux BuzdolabıAltus No Frost BuzdolabıDaewoo BuzdolabıSamsung No Frost BuzdolabıBosch Siyah BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıRegal No Frost BuzdolabıArçelik No Frost BuzdolabıFranke Buzdolabı600 lt BuzdolabıSiemens Çift Kapılı Buzdolabı
Grundig GKNE 7201 Çift Kapılı No Frost F 615 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 615 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 185 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 479 lt |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 414 kWh |
| Derinlik | 74.7 cm |
| Genişlik | 83.2 cm |
| Yükseklik | 191.5 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Grundig GKNE 7201 Çift Kapılı No Frost F 615 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
SiemensVestelLiebherrBoschBekoProfiloArçelikSamsungMieleDaewooLgFinluxRegalAltusSilverlineWindsorTekaVestfrostUğurSeg
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri
Grundig Ürünleri

77.910,40 TL

57.900,00 TL
Grundig Buzdolabı Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Grundig Bulaşık MakinesiGrundig 9 kg Kurutma MakinesiGrundig Kurutma MakinesiGrundig KlimaGrundig Derin DondurucuGrundig TelevizyonGrundig Dikey SüpürgeGrundig Şarjlı Dikey SüpürgeGrundig ÇaycıGrundig Robot SüpürgeGrundig Türk Kahvesi MakinesiGrundig Filtre Kahve MakinesiGrundig TartıGrundig Buharlı ÜtüGrundig Şarjlı SüpürgeGrundig Tıraş MakinesiGrundig KettleGrundig Toz Torbasız SüpürgeGrundig Espresso MakinesiGrundig Katı Meyve Sıkacağı





























