Profilo BD3076IFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Toplam Hacim
526 lt
Dondurucu Net Hacmi
120 lt
Soğutucu Net Hacmi
406 lt
Kontrol Paneli
Dijital
61.543,00 TL
Benzer Ürünler

Profilo BD3076IFVN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
39.805,00 TL

Profilo BD3076WFVN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
48.350,00 TL

Profilo BD3076WFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
60.200,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Hades Elektronik
Profilo BD3076IFAN F Enerji Sınıfı 526 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
61.543,00 TL
Profilo BD3076IFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Toplam Hacim | 526 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 120 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 406 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 342 kWh |
| Derinlik | 84 cm |
| Genişlik | 75 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 5 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Profilo BD3076IFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Profilo BD3076IFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Profilo BD3076IFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Vestel NFK54001 CB ION Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 481 lt Modern Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Altus ALK 484 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Siemens KD76NHID1N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 542 lt Modern Inox Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 61.543,00 TL | 71.243,00 TL | 72.360,00 TL | 74.400,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | Statik | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Renk | — | Beyaz | — | — |
| Toplam Hacim | 526 lt | 481 lt | 615 lt | 542 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 120 lt | 137 lt | 185 lt | 124 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 406 lt | 344 lt | 430 lt | 418 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 42 dB | 42 dB | 41 dB | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 4 | 3 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 342 kWh | 359 kWh | 414 kWh | 346 kWh |
| Derinlik | 84 cm | 71.2 cm | 74.5 cm | 84 cm |
| Genişlik | 75 cm | 70 cm | 83 cm | 75 cm |
| Yükseklik | 186 cm | — | 191.5 cm | 186 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

84.373,41 TL

83.699,07 TL

83.607,00 TL
Profilo Ürünleri
Profilo Buzdolabı Ürünleri

60.200,00 TL

59.605,00 TL

59.329,00 TL
İlgili Diğer Ürünler

88.259,00 TL

88.061,70 TL


























