Profilo BD2056WEXN Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 522 lt Beyaz Üstten Donduruculu Buzdolabı
Enerji Sınıfı
E
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Üstten Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
522 lt
Dondurucu Net Hacmi
112 lt
Soğutucu Net Hacmi
410 lt
Benzer Ürünler

Profilo BD2076WEAN Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 542 lt Üstten Donduruculu Solo Buzdolabı
44.631,00 TL

Profilo BD2043WENN Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 328 lt Üstten Donduruculu Solo Gardrop Tipi Buzdolabı
23.671,09 TL

Profilo BD2086WDAN Çift Kapılı No Frost D Enerji Sınıfı 641 lt Üstten Donduruculu Solo Buzdolabı
40.774,63 TL
Profilo BD2056WEXN Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 522 lt Beyaz Üstten Donduruculu Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | E |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 522 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 112 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 410 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 266 kWh |
| Derinlik | 80 cm |
| Genişlik | 70 cm |
| Yükseklik | 193 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Profilo BD2056WEXN Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 522 lt Beyaz Üstten Donduruculu Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri
Profilo Ürünleri
Profilo Buzdolabı Ürünleri

58.950,00 TL

61.543,00 TL


























