Siemens KG36NNLE0N 329 lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı İnox
Enerji Sınıfı
A++
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
İnox
Toplam Hacim
329 lt
Dondurucu Net Hacmi
87 lt
Soğutucu Net Hacmi
215 lt
74.999,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Siemens KG55NVIE0N Çift Kapılı E Enerji Sınıfı No Frost 483 lt Kombi Tipi Buzdolabı
41.118,00 TL

Siemens KD76NAWE0N Çift Kapılı No Frost E 542 lt Rustik Beyaz Üstten Donduruculu Kombi Tipi Buzdolabı
54.520,00 TL

Siemens KG86PFWC0N Çift Kapılı No Frost C Enerji Sınıfı 624 lt Alttan Donduruculu Kombi Tipi Buzdolabı
58.062,71 TL
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
alkanbeyazesya
Siemens KG36NNLE0N 329 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
74.999,00 TL
kapidakifirsat
Siemens KG36NNLE0N 329 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
77.589,28 TL
Siemens KG36NNLE0N 329 lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı İnox Özellikleri
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | İnox |
| Toplam Hacim | 329 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 87 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 215 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 235 kWh |
| Derinlik | 66 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Siemens KG36NNLE0N 329 lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı İnox Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Siemens KG36NNLE0N 329 lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı İnox' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Siemens KG36NNLE0N 329 lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı İnox | Electrolux LRS4DF18S Tek Kapılı Statik A Enerji Sınıfı 310 lt Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Sharp SJ-XG690G-BK Çift Kapılı Nofrost A++ Enerji Sınıfı 556 lt Modern Siyah Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Siemens KD76NHID1N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 542 lt Modern Inox Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 74.999,00 TL | 74.999,00 TL | 76.000,00 TL | 76.000,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | A++ | A | A++ | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | Statik | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Tek Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | — | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Renk | İnox | Beyaz | Siyah | — |
| Toplam Hacim | 329 lt | 310 lt | — | 542 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 87 lt | — | 162 lt | 124 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 215 lt | — | 394 lt | 418 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 42 dB | — | — | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 | 5 | 4 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 235 kWh | 143 kWh | — | 346 kWh |
| Derinlik | 66 cm | — | 74 cm | 84 cm |
| Genişlik | 60 cm | 54.8 cm | 82 cm | 75 cm |
| Yükseklik | 186 cm | 177.2 cm | — | 186 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

73.999,00 TL

73.619,05 TL




























