Siemens LC97FQP60 90 cm Cam Yüzey Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Siyah
Baca Seçeneği
Bacalı - Bacasız
Ürün Tipi
Duvar Tipi
Yüzey Tipi
Cam
Renk
Siyah
Ürün Şekli
Eğimli
Emiş Gücü
730 m³
Kontrol Tipi
Dokunmatik
Enerji Sınıfı
A
Kademe Sayısı
3 Kademe
Genişlik
89.2 cm
70.281,00 TL
Siemens DavlumbazVestel DavlumbazKumtel DavlumbazArçelik DavlumbazSimfer DavlumbazDominox DavlumbazLuxell DavlumbazBeko DavlumbazProfilo DavlumbazAltus DavlumbazRegal DavlumbazSamsung DavlumbazFerre DavlumbazSilverline DavlumbazEsty DavlumbazAlveus DavlumbazElenberg DavlumbazTeka DavlumbazHoover DavlumbazTermikel Davlumbaz
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
TUFEKCİ HOME
Siemens LC97FQP60 iQ500 90 cm Davlumbaz Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
70.281,00 TL
Siemens LC97FQP60 90 cm Cam Yüzey Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Siyah Özellikleri
| Baca Seçeneği | Bacalı - Bacasız |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi |
| Yüzey Tipi | Cam |
| Renk | Siyah |
| Ürün Şekli | Eğimli |
| Emiş Gücü | 730 m³ |
| Kontrol Tipi | Dokunmatik |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe |
| Genişlik | 89.2 cm |
| Derinlik | 26.3 cm |
| Yükseklik | 96.9 cm |
| Ankastre | |
| Aydınlatma Sayısı | 2 |
| Aydınlatmalı | |
| Çift Motorlu | |
| Filtreli | |
| Karbon Filtreli | |
| Sürgülü | |
| Tasarım | Modern |
| Wifi | |
| Yıkanabilir Filtre |
Siemens LC97FQP60 90 cm Cam Yüzey Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeVestelArçelikSilverlineBoschProfiloVinolaTekaTermikelSimferBekoFerreUkinoxAltusHooverGl GeneralFaberRegalKumtelEsty
'Siemens LC97FQP60 90 cm Cam Yüzey Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Siemens LC97FQP60 90 cm Cam Yüzey Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Siyah | Franke Mythos FMY 907 FM BK 270 W 560 m3/h 90 cm Cam Bacasız Damlumbaz Siyah | Bosch DWF97RV60 146 W 90 cm Cam Yüzey Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Siyah | Teka CC 485 771 m3/h 40 cm Cam Bacalı Tavan Tipi Damlumbaz Gri | |
| 70.281,00 TL | 70.010,25 TL | 77.900,00 TL | 65.512,72 TL | |
| Baca Seçeneği | Bacalı - Bacasız | Bacasız | Bacalı - Bacasız | Bacalı |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi | Duvar Tipi | Duvar Tipi | Tavan Tipi |
| Yüzey Tipi | Cam | Cam | Cam | Cam |
| Renk | Siyah | Siyah | Siyah | Gri |
| Ürün Şekli | Eğimli | Eğimli | T Tipi | Silindir |
| Emiş Gücü | 730 m³ | 560 m³ | 730 m³ | — |
| Enerji Sınıfı | A | A++ | B | A |
| Güç | — | 270 W | 146 W | — |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe | — | 5 Kademe | 3 Kademe |
| Genişlik | 89.2 cm | 90 cm | 90 cm | 40 cm |
| Derinlik | 26.3 cm | — | 26.3 cm | 38 cm |
| Yükseklik | 96.9 cm | — | 43 cm | 120 cm |
Davlumbaz Benzer Kategoriler
Davlumbaz Ürünleri
Siemens Ürünleri
Siemens Davlumbaz Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Siemens Bulaşık MakinesiSiemens Kurutma MakinesiSiemens KlimaSiemens Derin DondurucuSiemens Su SebiliSiemens BuzdolabıSiemens Çift Kapılı BuzdolabıSiemens No Frost BuzdolabıSiemens Ankastre BuzdolabıSiemens Siyah BuzdolabıSiemens Dikey SüpürgeSiemens 4 Kapılı BuzdolabıSiemens MikrodalgaSiemens OcakSiemens Filtre Kahve MakinesiSiemens Kıyma MakinesiSiemens Buharlı ÜtüSiemens Kahve MakineleriSiemens Ankastre FırınSiemens Toz Torbalı Süpürge

































