Siemens KG76APIE0N Çift Kapılı No Frost E 522 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı
Enerji Sınıfı
E
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
İnox
Toplam Hacim
451 lt
Dondurucu Net Hacmi
150 lt
Soğutucu Net Hacmi
357 lt
70.079,04 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZSiemens BuzdolabıSiemens Çift Kapılı BuzdolabıSiemens No Frost BuzdolabıSiemens Ankastre BuzdolabıSiemens Siyah BuzdolabıSiemens 4 Kapılı BuzdolabıSiemens A Sınıfı BuzdolabıSiemens Siyah Cam BuzdolabıSiemens Mini BuzdolabıSiemens Cam BuzdolabıA Sınıfı BuzdolabıA+++ BuzdolabıStatik BuzdolabıNo Frost BuzdolabıGrundig BuzdolabıAnkastre BuzdolabıElectrolux BuzdolabıAltus No Frost BuzdolabıDaewoo BuzdolabıSamsung No Frost Buzdolabı
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
ALC DTM
Siemens KG76APIE0N iQ700 Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
70.079,04 TL
ALC DTM
Siemens KG76APIE0N Kombi No Frost Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
75.049,05 TL
Siemens KG76APIE0N Çift Kapılı No Frost E 522 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | E |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | İnox |
| Toplam Hacim | 451 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 357 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 273 kWh |
| Derinlik | 80 cm |
| Genişlik | 75 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Siemens KG76APIE0N Çift Kapılı No Frost E 522 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Siemens KG76APIE0N Çift Kapılı No Frost E 522 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Siemens KG76APIE0N Çift Kapılı No Frost E 522 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Bosch KGA76PIF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 522 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Vestel NFK54001 CB ION Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 481 lt Modern Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Bosch Kgn86cıe0n Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 70.079,04 TL | 71.250,00 TL | 71.243,00 TL | 71.249,05 TL | |
| Enerji Sınıfı | E | F | F | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | Statik | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | İnox | — | Beyaz | — |
| Toplam Hacim | 451 lt | 522 lt | 481 lt | 631 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt | 120 lt | 137 lt | 152 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 357 lt | 402 lt | 344 lt | 479 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 40 dB | 42 dB | 42 dB | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 2 | 4 | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 273 kWh | 342 kWh | 359 kWh | 307 kWh |
| Derinlik | 80 cm | 80 cm | 71.2 cm | 84 cm |
| Genişlik | 75 cm | 75 cm | 70 cm | 86 cm |
| Yükseklik | 186 cm | 186 cm | — | 186 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

72.360,00 TL

71.250,00 TL
Siemens Ürünleri
Siemens Buzdolabı Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Siemens Bulaşık MakinesiSiemens Kurutma MakinesiSiemens KlimaSiemens Derin DondurucuSiemens Su SebiliSiemens Dikey SüpürgeSiemens MikrodalgaSiemens DavlumbazSiemens OcakSiemens Filtre Kahve MakinesiSiemens Kıyma MakinesiSiemens Buharlı ÜtüSiemens Kahve MakineleriSiemens Ankastre FırınSiemens Toz Torbalı SüpürgeSiemens TermostatSiemens Katı Meyve SıkacağıSiemens AspiratörSiemens Ocaklı FırınSiemens Espresso Makinesi

































