Vestel PUZZLE FD65101 EX MAYA 4 Kapılı No Frost F Solo Gardrop Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
4 Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Gardrop Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
İnox
Toplam Hacim
451 lt
Dondurucu Net Hacmi
150 lt
Soğutucu Net Hacmi
357 lt
96.514,03 TL
Benzer Ürünler

Vestel PUZZLE FD65002 EKX WIFI 4 Kapılı No Frost F 588 lt Solo Gardrop Tipi Buzdolabı
129.104,86 TL

Arçelik 376478 EI 4 Kapılı No Frost F 478 lt Solo Gardrop Tipi Buzdolabı
60.630,00 TL

Vestel FD56011 EX 4 Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 487 lt İnox Üstten Donduruculu Solo Gardrop Tipi Buzdolabı
52.192,13 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
OrhanMob-Vestel Yetkili Online Bayi
Vestel Puzzle FD65101 Ex Maya 588 Lt No-Frost Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
96.514,03 TL
Vestel PUZZLE FD65101 EX MAYA 4 Kapılı No Frost F Solo Gardrop Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | 4 Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Gardrop Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | İnox |
| Toplam Hacim | 451 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 357 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 418 kWh |
| Derinlik | 75 cm |
| Genişlik | 91 cm |
| Yükseklik | 185 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Vestel PUZZLE FD65101 EX MAYA 4 Kapılı No Frost F Solo Gardrop Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Vestel PUZZLE FD65101 EX MAYA 4 Kapılı No Frost F Solo Gardrop Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Vestel PUZZLE FD65101 EX MAYA 4 Kapılı No Frost F Solo Gardrop Tipi Buzdolabı | Bosch KGP86AlC0N Çift Kapılı No Frost C Enerji Sınıfı 621 lt İnox Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Teka RBF 78720 GBK Çift Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 461 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Teka RBF 78720 GWH Çift Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 461 lt Modern Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 96.514,03 TL | 96.499,00 TL | 97.741,50 TL | 97.741,50 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | C | E | E |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | 4 Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Gardrop Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | İnox | İnox | Siyah | Beyaz |
| Toplam Hacim | 451 lt | 621 lt | 461 lt | 461 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt | — | 137 lt | 137 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 357 lt | — | 344 lt | 344 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 40 dB | — | 41 dB | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | — | 3 | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 418 kWh | — | 250 kWh | 250 kWh |
| Derinlik | 75 cm | — | 68.1 cm | 68.1 cm |
| Genişlik | 91 cm | — | 60.5 cm | 60.5 cm |
| Yükseklik | 185 cm | — | 190 cm | 190 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

128.679,00 TL

125.991,00 TL

118.000,00 TL






























