DFT Tek Kat 5 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
5 Kişilik
Şekil
Dome
Zemin Materyali
Oxford Kumaş
İç Yüzey Materyali
Oxford Kumaş
Dış Yüzey Materyali
Oxford Kumaş
Renk
Yeşil
Genişlik
240 cm
Derinlik
155 cm
Yükseklik
240 cm
1.500,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır4 Kişilik Otomatik Çadır
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Atlantis Balıkçılık
Dft 2 Kişilik Oto.mavi Tek Kat Çadır 200X150X130CM
Ücretsiz Kargo
1.500,00 TL
AvciMarketBursa
Tek Kat Otomatik Çadır 2,4x2,4x1,55 M (Yeşil)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.798,86 TL
DFT Tek Kat 5 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 5 Kişilik |
| Şekil | Dome |
| Zemin Materyali | Oxford Kumaş |
| İç Yüzey Materyali | Oxford Kumaş |
| Dış Yüzey Materyali | Oxford Kumaş |
| Renk | Yeşil |
| Genişlik | 240 cm |
| Derinlik | 155 cm |
| Yükseklik | 240 cm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Evet |
| Soba Delikli | Hayır |
| Su Geçirmez | Hayır |
DFT Tek Kat 5 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingNaturehikeUludağ ÇadırTunçEasy CampWorryfreeHannahHuskyTenthouseHigh PeakFerrinoArgeusLoapRemixonEvoliteOutwellShufaBestwayCbtx
'DFT Tek Kat 5 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
DFT Tek Kat 5 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil | Naturehike Ango ES60 Gölgelikli Otomatik Kurulum Kamp Çadırı | SHUFA Otomatik Şişme Çadır 4 Mevsim (şeffaf pencere yok) - Bej | Onetick 6 Kişilik 4 Mevsim Şişme Çadır Şeffaf Tavan Pencereli (2 Kapılı) 300x210cm (Kış Şartlarına Uygun) | |
| 1.500,00 TL | 10.995,00 TL | 10.999,00 TL | 10.999,00 TL |


































