Hannah Tycoon 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Beyaz
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
2 Kişilik
Mevsim
3 Mevsim
Renk
Beyaz
Genişlik
220 cm
Derinlik
115 cm
Yükseklik
240 cm
Su Geçirmezlik Değeri
3000 mm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Hayır
10.259,00 TL
Hannah ÇadırHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır4 Kişilik Otomatik Çadır
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Alpinist
Hannah Tycoon 2 Cool Kişilik Comfort Çadır High Rise - Beyaz
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
10.259,00 TL
Hannah Tycoon 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Beyaz Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim |
| Renk | Beyaz |
| Genişlik | 220 cm |
| Derinlik | 115 cm |
| Yükseklik | 240 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 3000 mm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
Hannah Tycoon 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingNaturehikeUludağ ÇadırTunçEasy CampWorryfreeHuskyTenthouseHigh PeakArgeusLoapRemixonEvoliteOutwellShufaBestwayFerrinoCbtxSones
'Hannah Tycoon 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hannah Tycoon 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Beyaz | Onetick 6 Kişilik 4 Mevsim Şişme Çadır Şeffaf Tavan Pencereli (2 Kapılı) 300x210cm (Kış Şartlarına Uygun) | Realx 8 Kişilik 4 Mevsim Su Geçirmez Şişme Kamp Çadırı 300X210X190 cm | Onetick 6 Kişilik 4 Mevsim Şişme Kamp Çadırı 300X210 Pompalı Baca Çıkışı | |
| 10.259,00 TL | 12.499,00 TL | 12.499,00 TL | 12.499,00 TL |



































