Husky Bret 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
2 Kişilik
Mevsim
3 Mevsim
Renk
Yeşil
Derinlik
120 cm
Yükseklik
145 cm
Su Geçirmezlik Değeri
6000 mm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Hayır
Otomatik
Hayır
Husky ÇadırHusky Çadır 4 KişilikHusky 5 Mevsim ÇadırHusky 3 Kişilik ÇadırHusky 2 Kişilik ÇadırHusky 4 Mevsim ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik Çadır2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır
Husky Bret 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim |
| Renk | Yeşil |
| Derinlik | 120 cm |
| Yükseklik | 145 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 6000 mm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
Husky Bret 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingTunçWorryfreeHannahEasy CampTenthouseNaturehikeArgeusHigh PeakLoapEvoliteFerrinoOutwellSonesFree CampNurgazUludağCbtxRemixon
Çadır Benzer Kategoriler
Çadır Ürünleri
Husky Ürünleri
Husky Çadır Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

42.999,00 TL

31.966,94 TL

28.660,63 TL



























