Mobihome 63200 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
2 Kişilik
Mevsim
4 Mevsim
Renk
Gri
Genişlik
190 cm
Derinlik
110 cm
Yükseklik
210 cm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Hayır
Otomatik
Evet
4.396,22 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır4 Kişilik Otomatik Çadır
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Defactofit
Mobihome 63200 Otomatik Çadır- GRİ
4.396,22 TL
Güldüren Fiyatlar
Begin Power Mobihome 63200 Otomatik Çadır-Gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.429,90 TL
Mobihome 63200 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik |
| Mevsim | 4 Mevsim |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 190 cm |
| Derinlik | 110 cm |
| Yükseklik | 210 cm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Evet |
| Soba Delikli | Hayır |
Mobihome 63200 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingTunçEasy CampWorryfreeHannahTenthouseHuskyNaturehikeHigh PeakArgeusLoapRemixonEvoliteOutwellSonesFerrinoCbtxFree CampBestway
'Mobihome 63200 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Mobihome 63200 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri | Tenthouse Auto 3 Kişilik Kamp Çadırı Mavi | CetKing Peak Mallorca Tek Kişilik Plaj Çadırı | Campout Wc Tuvalet ve Duş Giyinme Çadırı - Yeşil | |
| 4.396,22 TL | 5.361,00 TL | 5.333,33 TL | 5.340,00 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | — | — |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik | 3 Kişilik | — | — |
| Renk | Gri | Mavi | — | — |
Çadır Benzer Kategoriler
Çadır Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

5.672,71 TL

5.670,42 TL

5.670,36 TL
























