Mobihome Domehike 6 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
6 Kişilik
Mevsim
4 Mevsim
Şekil
Dome
Renk
Gri
Genişlik
165.1 cm
Derinlik
139.7 cm
Yükseklik
279.4 cm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Hayır
8.647,57 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır4 Kişilik Otomatik Çadır
Mağaza Fiyatları
4 FİYAT
Defactofit
MobiHome DomeHike 6 Kişilik Otomatik Çadır- GRİ
8.647,57 TL
outdoordunyasi
Mobihome Domehike 6 Kişilik Otomatik Çadır- Gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
10.544,62 TL
andoutdoor
Mobihome Domehike 6 Kişilik Otomatik Çadır- Gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
13.180,77 TL
wolfguardoutdoor
Mobihome Domehike 6 Kişilik Otomatik Çadır- Gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.270,19 TL
Mobihome Domehike 6 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 6 Kişilik |
| Mevsim | 4 Mevsim |
| Şekil | Dome |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 165.1 cm |
| Derinlik | 139.7 cm |
| Yükseklik | 279.4 cm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Evet |
| Soba Delikli | Hayır |
Mobihome Domehike 6 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingNaturehikeUludağ ÇadırTunçEasy CampWorryfreeHannahTenthouseHuskyHigh PeakArgeusFerrinoLoapRemixonEvoliteBestwayOutwellSonesShufa
'Mobihome Domehike 6 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Mobihome Domehike 6 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri | Efsane KAMP - Aile Boyu Büyük Kamp Çadırı 2 Oda 1 Salon - 12 Kişilik | Ferrino Ultralight Piuma 1 Çadır - Yeşil | Quechua 4 Kişilik Kamp Çadırı - 2 Odalı - Arpenaz 4.2 F&B - Mavi - Beyaz | |
| 8.647,57 TL | 16.795,10 TL | 16.811,93 TL | 16.820,00 TL |




























