Where Tomorrow Dreieck 1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
1 Kişilik
Renk
Yeşil
Genişlik
225 cm
Derinlik
57 - 40 cm
Yükseklik
100 - 60 cm
Su Geçirmezlik Değeri
3000 mm
Çift Tenteli
Hayır
Odalı
Hayır
Otomatik
Evet
2.929,60 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
Defactofit
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-YEŞİL
2.929,60 TL
outdoordunyasi
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-yeşil Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.439,20 TL
guldurenfiyatlar
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-yeşil Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.379,90 TL
Teknosa
Where Tomorrow Dreieck Yeşil Otomatik Çadır
Ücretsiz Kargo
4.526,01 TL
andoutdoor
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-yeşil Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.601,06 TL
Where Tomorrow Dreieck 1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 1 Kişilik |
| Renk | Yeşil |
| Genişlik | 225 cm |
| Derinlik | 57 - 40 cm |
| Yükseklik | 100 - 60 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 3000 mm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Evet |
| Soba Delikli | Hayır |
Where Tomorrow Dreieck 1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Where Tomorrow Dreieck 1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Where Tomorrow Dreieck 1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil | Regatta Zeefest 2 2 Kişilik Kamp Çadırı Mavi | Captain 7304 8 Kişilik Kamp Çadırı Turuncu-Mavi | Bestway Pavillo 4 Kişilik Swiftclick Kolay Kurulum Plaj Çadırı - Mavi | |
| 2.929,60 TL | 4.698,09 TL | 4.769,02 TL | 4.550,00 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | Kamp | — |
| Kişi Kapasitesi | 1 Kişilik | 2 Kişilik | 8 Kişilik | — |
| Renk | Yeşil | Mavi | Mavi-Turuncu | — |
Çadır Benzer Kategoriler
Çadır Ürünleri
Where Tomorrow Çadır Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

4.999,90 TL

4.999,00 TL




























