Where Tomorrow Fenstern 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
3 Kişilik
Mevsim
3 Mevsim
Renk
Mavi
Genişlik
210 cm
Derinlik
140 cm
Yükseklik
210 cm
Su Geçirmezlik Değeri
2000 mm
Çift Tenteli
Hayır
Odalı
Hayır
6.666,74 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır4 Kişilik Otomatik Çadır
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Defactofit
Where Tomorrow Fenstern Otomatik Çadır-MAVİ
6.666,74 TL
Güldüren Fiyatlar
Begin Power Where Tomorrow Fenstern Otomatik Çadır-Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
8.099,90 TL
Teknosa
Where Tomorrow Fenstern Mavi Otomatik Çadır
Ücretsiz Kargo
9.612,57 TL
Where Tomorrow Fenstern 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 3 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim |
| Renk | Mavi |
| Genişlik | 210 cm |
| Derinlik | 140 cm |
| Yükseklik | 210 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 2000 mm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Evet |
| Soba Delikli | Hayır |
Where Tomorrow Fenstern 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingTunçEasy CampTenthouseHuskyLoapWorryfreeNaturehikeHigh PeakHannahVaudeArgeusCaptainCbtxRemixonBestwayOutwellMarmotZeycamping
'Where Tomorrow Fenstern 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Where Tomorrow Fenstern 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi | Tenthouse Fun 4 Kişilik Kamp Çadırı Mavi | Freecamp Inventor 4 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Mavi | Freecamp 12 Kişilik Otomatik 4 Mevsim Kamp Çadırı | |
| 6.666,74 TL | 9.760,00 TL | 9.839,00 TL | 9.882,41 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | Kamp | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 3 Kişilik | 4 Kişilik | 4 Kişilik | 12 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim | — | — | 4 Mevsim |
| Oda Sayısı | — | 2 Odalı | — | — |
| Şekil | — | — | Dome | — |
| Zemin Materyali | — | — | Poliüretan | — |
| İç Yüzey Materyali | — | — | Polyester | — |
| Dış Yüzey Materyali | — | — | Polyester | — |
| Renk | Mavi | Mavi | Mavi | — |
| Genişlik | 210 cm | 225 cm | 240 cm | — |
| Derinlik | 140 cm | 200 cm | 240 cm | — |
| Yükseklik | 210 cm | 440 cm | 175 cm | — |
| Su Geçirmezlik Değeri | 2000 mm | 2000 mm | — | — |





























