Reeder S23 Pro Max 512 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
S23 Pro Max
Dahili Hafıza
512 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.51 inç
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Çıkış Yılı
2023
Renk
Siyah
9.899,00 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Reeder S23 Pro Max 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Pembe
9.599,00 TL

Reeder S23 Pro Max 512 GB Hafıza 8 GB Ram 6.51 inç 48 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
16.800,00 TL

Reeder S23 Pro Max 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.51 inç 48 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
8.700,00 TL
Mağaza Fiyatları
6 FİYAT
Reeder
Reeder S23PRO Max 512GB ( Reeder Türkiye Garantilidir ) Mavi - 512 GB
Ücretsiz Kargo
9.899,00 TL
cepdestek7-24
Reeder S23 Pro Max 8 GB 512 GB (Reeder Türkiye Garantili) siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.999,00 TL
Reeder
Reeder S23 Pro Max 8GB Ram 512 GB Siyah (Reeder Türkiye Garantili)
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.800,00 TL
idefix
Reeder S23 Pro Max 8GB Ram 512 GB Siyah (Reeder Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
16.975,00 TL
reedertr
Reeder S23 Pro Max 8 GB 512 GB (Reeder Türkiye Garantili) siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.500,00 TL
Reeder E-Ticaret
Reeder S23 Pro Max 8/512 GB Siyah (Reeder Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
17.500,00 TL
Reeder S23 Pro Max 512 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | S23 Pro Max |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.51 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | 2X 1.6 Ghz Arm Cortex-A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 1.6 Ghz |
| İşlemci Markası | Unisoc |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Seri | Reeder S23 |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C |
| Arka Kamera Sayısı | Tek Kameralı |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 24 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Reeder S23 Pro Max 512 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Reeder S23 Pro Max 512 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Reeder S23 Pro Max 512 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Infinix Hot 20 128 Gb Hafıza 8 Gb Ram 6.82 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | Infinix Hot 30 128 GB Hafıza 4 GB Ram Cep Telefonu Siyah | Tecno Camon 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi | |
| 9.899,00 TL | 17.999,00 TL | 18.032,00 TL | 18.000,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | S23 Pro Max | Hot 20 | Hot 30 | Camon 20 Pro |
| Dahili Hafıza | 512 GB | 128 GB | 128 GB | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | 8 GB | 4 GB | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.51 inç | 6.82 inç | 6.78 inç | 6.67 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD | AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2023 | 2022 | 2023 | 2023 |
| Renk | Siyah | Mavi | Siyah | Mavi |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ | HD+ | FHD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | — | — | 5.2 |
| CPU | 2X 1.6 Ghz Arm Cortex-A75 | 2X 2.0 Ghz Arm Cortex-A75 | 2X 2.0 Ghz Arm Cortex-A75 | 2X 2.2 Ghz Arm Cortex-A76 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 px | 720 x 1640 px | 1080 x 2460 px | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 500 nits | 600 nits | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 90 Hz | 90 Hz | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 1.6 Ghz | 2.0 Ghz | 2.0 Ghz | 2.2 Ghz |
| İşlemci Markası | Unisoc | MediaTek | MediaTek | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) | Android 12 (S) | Android 13 | Android 13 (T) |
| Seri | Reeder S23 | Infinix Hot | Infinix Hot | Tecno Camon |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | — | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | — | 1440p (Quad HD) 2K | 1440p (Quad HD) 2K | 1440p (Quad HD) 2K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | — | |||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | — | 1440p (Quad HD) 2K | 1440p (Quad HD) 2K | 1440p (Quad HD) 2K |
| Toza Dayanıklılık | — | |||
| Kasa Materyali | — | Plastik | Plastik | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C | Micro USB | 3.5 mm | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | Tek Kameralı | Tek Kameralı | Çift Kameralı | 3 Kameralı |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | — | — | — | IPX3 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP | 50 MP | 50 MP | 64 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | — | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | — | — | 0.08 MP | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 24 MP | 8 MP | 8 MP | 32 MP |






























