Tecno Camon 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Camon 20 Pro
Dahili Hafıza
256 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.67 inç
Ekran Teknolojisi
AMOLED
Çıkış Yılı
2023
Renk
Mavi
18.000,00 TL
Tecno TelefonTecno Spark Cep TelefonuTecno Pova Cep TelefonuTecno Camon Cep TelefonuTecno Phantom Cep TelefonuTecno Spark 30 Cep TelefonuTecno Phantom V Flip2 Cep TelefonuTecno Camon 30STecno Camon 19 Pro Cep TelefonuTecno Camon 30 Cep TelefonuTecno Spark Go 2023 Cep TelefonuTecno Pova 3 Cep TelefonuTecno Camon 20 Pro Cep TelefonuTecno Spark 20 Pro Cep TelefonuTecno Pova 4 Cep TelefonuTecno Pova Neo 2 Cep TelefonuTecno Spark 9 Pro Cep TelefonuTecno Camon 18P Cep TelefonuTecno Camon 19 Cep TelefonuTecno Camon 19 Neo Cep Telefonu
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Asil Pro
Tecno Camon 20S Pro 5G 256 GB 8 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Mavi
Ücretsiz Kargo
18.000,00 TL
Tecno Camon 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Camon 20 Pro |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.67 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Renk | Mavi |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| CPU | 2X 2.2 Ghz Arm Cortex-A76 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.2 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Seri | Tecno Camon |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Tecno Camon 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungXiaomiHuaweiHonorVivoRealmeOppoAppleInfinixGooglePocoZteOneplusMotorolaGeneral MobileMeizuAsusOmixItelReeder
'Tecno Camon 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Tecno Camon 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi | Poco M6 Pro 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.67 inç 64 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | Poco M4 Pro 256 Gb Hafıza 8 Gb Ram 6.43 İnç 64 MP Çift Hatlı Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Samsung Galaxy A53 5G 128 Gb Hafıza 8 Gb Ram 6.5 İnç 64 MP Çift Hatlı Super Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz | |
| 18.000,00 TL | 21.999,00 TL | 22.500,00 TL | 22.325,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | Camon 20 Pro | M6 Pro | M4 Pro | Galaxy A53 5G |
| Dahili Hafıza | 256 GB | 512 GB | 256 GB | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | 12 GB | 8 GB | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.67 inç | 6.67 inç | 6.43 inç | 6.5 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED | AMOLED | AMOLED | Super AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2023 | 2024 | 2022 | 2022 |
| Renk | Mavi | Mavi | Siyah | Beyaz |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ | FHD+ | FHD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 | 5.2 | 5.0 | 5.1 |
| CPU | 2X 2.2 Ghz Arm Cortex-A76 | 2X 2.2 Ghz Arm Cortex-A76 | 2X 2.05 Ghz Arm Cortex-A76 | 2X 2.4 Ghz Arm Cortex-A78 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 px | 1080 x 2400 px | 1080 x 2400 px | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 1300 nits | 1000 nits | 800 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz | 120 Hz | 90 Hz | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.2 Ghz | 2.2 Ghz | 2.05 Ghz | 2.4 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | MediaTek | Samsung Exynos |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) | Android 13 (T) | Android 11 (R) | Android 12 (S) |
| Seri | Tecno Camon | Poco M | Poco M | Samsung Galaxy A |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 60 fps | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Toza Dayanıklılık | — | |||
| Kasa Materyali | Plastik | Plastik | Plastik | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | 3.5 mm | 3.5 mm | USB Type C |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | — | — | 5 MP |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | 3 Kameralı | 3 Kameralı | 4 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | 2 MP | 2 MP | 5 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 | IPX4 | — | IPX7 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 64 MP | 64 MP | 64 MP | 64 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | 60 fps | 30 fps | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 8 MP | 8 MP | 12 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP | 16 MP | 16 MP | 32 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri
Tecno Ürünleri
Tecno Cep Telefonu Ürünleri

24.137,02 TL

20.499,00 TL
































