Tecno Camon 16 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
24.137,02 TL
- Android telefon, güçlü işlemcisi ve geniş ekranıyla beklentileri başarılı biçimde karşılar.
- Tecno Camon 16, Android 10 Q işletim sistemi ile güncel bir kullanım deneyimi sunar.
- 128 GB dahili depolama alanı bulunan kavisli ekran telefon; fotoğraf, video ve uygulamaları saklamak için geniş bir alana sahiptir.
- Mavi telefon, 6 GB RAM kapasitesi ile akıcı çoklu görev yapabilir. Aynı zamanda uygulamalar arası geçişlerde de hızlı performans gösterir.
- Bluetooth telefon, 48 MP üçlü arka kamera sistemi ve 16 MP ön kamerası ile yüksek kaliteli fotoğraf ya da videolar çekmenizi sağlar.
- 6.8 inç telefon, geniş IPS LCD ekran tasarımı ile net ve canlı görüntüler sunar.
- Hafıza kartlı telefon, 5000 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Bu sayede uzun süreli kullanım için güçlü bir dayanıklılık sağlar.
- Çerçevesiz telefon, 8 çekirdekli işlemcisi 2.0 GHz hızında çalıştığı için akıcı bir performans sunar.
- IPS LCD ekran telefon, HD+ çözünürlük ve 60 Hz ekran yenileme hızı sayesinde hem net hem de akıcı bir görüntü kalitesine sahiptir.
- Parmak izi okuyuculu telefon, kullanımı güvenli hale getirir.
- Tecno Camon 16 128 GB 6 GB RAM kapasitesinin yanı sıra micro USB desteği ile cihazın şarj edilmesini ve veri transferini kolay kılar.
- Tecno Camon 16 128 GB dahili hafızası ile dikkat çeker. Ayrıca hafıza kartı desteği ve hızlı şarj özelliği sayesinde müşterilerin depolama alanını genişletmelerine olanak tanır.
- Tecno Camon 16 mavi renk tonu ile son derece şık görünür. Bluetooth 5.0 ve 3.5 mm kulaklık bağlantı tipi ile kablosuz ve kablolu bağlantı seçenekleri sunar.
Benzer Ürünler

Tecno Camon 19 Neo (Ch6İ) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
11.442,50 TL

Tecno Pova Neo Le6H 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
13.999,00 TL

Trident A25 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.53 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
5.950,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
TEKNOLOJİ FIRSATI
TECNO Camon 16 128 GB 6 GB Ram (TECNO Türkiye Garantili) Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.137,02 TL
Tecno Camon 16 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Camon 16 |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 6 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.8 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Renk | Mavi |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | 2X 2.0 Ghz Arm Cortex-A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1640 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Seri | Tecno Camon |
| USB Giriş Tipi | Micro USB |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Sim | Mini-SIM (2FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Tecno Camon 16 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Tecno Camon 16 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Tecno Camon 16 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | Tecno Camon 30 Pro 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.78 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Gümüş | Tecno Camon 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Siyah | Huawei P40 Lite E (Art-L29) 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.39 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | |
| 24.137,02 TL | 29.994,00 TL | 29.999,00 TL | 29.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | Camon 16 | Camon 30 Pro | Camon 20 Pro | P40 Lite E |
| Dahili Hafıza | 128 GB | 512 GB | 256 GB | 64 GB |
| RAM Kapasitesi | 6 GB | 12 GB | 8 GB | 4 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.8 inç | 6.78 inç | 6.67 inç | 6.39 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | AMOLED | AMOLED | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2020 | 2024 | 2023 | 2020 |
| Renk | Mavi | Gümüş | Siyah | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | 4000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ | FHD+ | FHD+ | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | — | 5.2 | 5.0 |
| CPU | 2X 2.0 Ghz Arm Cortex-A75 | Cortex A78 | 2X 2.2 Ghz Arm Cortex-A76 | 4X 2.2 Ghz Arm Cortex-A73 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1640 px | — | 1080 x 2400 px | 720 x 1560 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | — | — | 450 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 144 Hz | 120 Hz | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.0 Ghz | — | 2.2 Ghz | 2.2 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | MediaTek | Huawei |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) | Android 14 (U) | Android 13 (T) | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Tecno Camon | Tecno Camon | Tecno Camon | Huawei P |
| USB Giriş Tipi | Micro USB | — | USB Type C | Micro USB |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 60 fps | 30 fps | 60 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K | 2160p (Ultra HD) 4K | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Mini-SIM (2FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | — | |||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | 2160p (Ultra HD) 4K | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | — | — | — | |
| Kasa Materyali | — | — | Plastik | Metal |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | — | 3.5 mm | USB Type C |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | 3 Kameralı | 3 Kameralı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 2 MP | — | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | — | — | IPX3 | — |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP | 50 MP | 64 MP | 48 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | — | 30 fps | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 50 MP | 2 MP | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP | 50 MP | 32 MP | 8 MP |
| Model Kodu | — | — | — | ART-L29 |






























