Tecno Camon 19 Neo (Ch6İ) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Camon 19 Neo
Dahili Hafıza
128 GB
RAM Kapasitesi
6 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.8 inç
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Çıkış Yılı
2022
Renk
Siyah
11.442,50 TL
Benzer Ürünler

Tecno Camon 16 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
24.137,02 TL

Tecno Pova Neo Le6H 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
13.499,00 TL

Hiking A47 128 GB Hafıza 6 GB Ram 6.52 inç 48 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
8.729,03 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Asil Pro
Tecno Camon 19 Neo 128 GB 6 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Siyah
Ücretsiz Kargo
11.442,50 TL
Tecno Camon 19 Neo (Ch6İ) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Camon 19 Neo |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 6 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.8 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | 2X 2.0 Ghz Arm Cortex-A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2460 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Seri | Tecno Camon |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | Çift Kameralı |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Tecno Camon 19 Neo (Ch6İ) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Tecno Camon 19 Neo (Ch6İ) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Tecno Camon 19 Neo (Ch6İ) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Xiaomi Redmi Note 11S 128 GB Hafıza 6 GB Ram Cep Telefonu Gri | Samsung Galaxy A12 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.5 İnç 48 MP Pls Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz | Realme C75 128 GB Hafıza 8 GB Ram 6.72 inç 50 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | |
| 11.442,50 TL | 14.398,00 TL | 13.999,00 TL | 13.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | Camon 19 Neo | Redmi Note 11S | Galaxy A12 | C75 |
| Dahili Hafıza | 128 GB | 128 GB | 128 GB | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 6 GB | 6 GB | 4 GB | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.8 inç | 6.43 inç | 6.5 inç | 6.72 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | AMOLED | PLS | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2022 | 2022 | 2020 | 2024 |
| Renk | Siyah | Gri | Beyaz | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | 6000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | — |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ | FHD+ | HD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 |
| CPU | 2X 2.0 Ghz Arm Cortex-A75 | Cortex A76 | 4X 2.3 Ghz Arm Cortex-A53 | 2X 2.0 Ghz Arm Cortex-A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2460 px | 1080 x 2400 px | 720 x 1600 px | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 1000 nits | — | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 90 Hz | 60 Hz | 90 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.0 Ghz | 2.05 Ghz | 2.3 Ghz | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | Samsung Exynos | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) | Android 11 (R) | Android 10 (Q) | Android 14 (U) |
| Seri | Tecno Camon | Xiaomi Redmi Note 11 | Samsung Galaxy A | Realme C |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | — |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | — |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Kare | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | — |
| Toza Dayanıklılık | — | — | ||
| Kasa Materyali | Plastik | Plastik | Plastik | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | 3.5 mm | 3.5 mm | USB Type C |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | 2 MP | 2 MP | — |
| Arka Kamera Sayısı | Çift Kameralı | 4 Kameralı | 4 Kameralı | Çift Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | 2 MP | 2 MP | — |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | — | IPX3 | — | IPX9 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP | 108 MP | 48 MP | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | — |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 8 MP | 5 MP | — |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP | 16 MP | 8 MP | 8 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

15.750,00 TL

15.675,00 TL

15.519,03 TL
Tecno Cep Telefonu Ürünleri

14.999,00 TL

13.499,00 TL

16.689,00 TL
İlgili Diğer Ürünler

16.432,02 TL

16.245,60 TL






















