Tecno Spark 20 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Spark 20
Dahili Hafıza
128 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.6 inç
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Çıkış Yılı
2023
Renk
Siyah
9.499,00 TL
Tecno TelefonTecno Spark Cep TelefonuTecno Pova Cep TelefonuTecno Camon Cep TelefonuTecno Phantom Cep TelefonuTecno Spark 30 Cep TelefonuTecno Phantom V Flip2 Cep TelefonuTecno Camon 30STecno Camon 19 Pro Cep TelefonuTecno Camon 30 Cep TelefonuTecno Spark Go 2023 Cep TelefonuTecno Pova 3 Cep TelefonuTecno Camon 20 Pro Cep TelefonuTecno Spark 20 Pro Cep TelefonuTecno Pova 4 Cep TelefonuTecno Pova Neo 2 Cep TelefonuTecno Spark 9 Pro Cep TelefonuTecno Camon 18P Cep TelefonuTecno Camon 19 Cep TelefonuTecno Camon 19 Neo Cep Telefonu
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
sas-teknoloji
TECNO Spark 20 8 GB 128 GB (TECNO Türkiye Garantili) siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.499,00 TL
Tecno Spark 20 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Spark 20 |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.6 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| CPU | Cortex A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2460 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.2 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Seri | Tecno Spark |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | Çift Kameralı |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Tecno Spark 20 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungXiaomiHuaweiHonorOppoRealmeVivoAppleOneplusGoogleInfinixGeneral MobileZtePocoMotorolaLgMeizuHikingCasperTcl
'Tecno Spark 20 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Tecno Spark 20 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Infinix Hot 30 128 GB Hafıza 8 GB Ram 6.78 inç 50 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Yeşil | Realme C53 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.74 inç 50 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Realme C53 256 GB Hafıza 4 GB Ram 6.74 inç 50 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | |
| 9.499,00 TL | 11.999,00 TL | 11.999,00 TL | 11.990,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | Spark 20 | Hot 30 | C53 | C53 |
| Dahili Hafıza | 128 GB | 128 GB | 256 GB | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | 8 GB | 8 GB | 4 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.6 inç | 6.78 inç | 6.74 inç | 6.74 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2023 | 2023 | 2023 | 2023 |
| Renk | Siyah | Yeşil | Siyah | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ | FHD+ | HD+ | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 | — | 5.0 | 5.0 |
| CPU | Cortex A75 | 2X 2.0 GHz Cortex-A75 | 2X 1.8 Ghz Arm Cortex-A75 | 2X 1.8 Ghz Arm Cortex-A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2460 px | 1080 x 2460 px | 720 x 1600 px | 720 x 1600 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 600 nits | — | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz | 90 Hz | 90 Hz | 90 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.2 Ghz | 2.0 Ghz | 1.8 Ghz | 1.8 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | Unisoc | Unisoc |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) | Android 13 | Android 13 (T) | Android 13 (T) |
| Seri | Tecno Spark | Infinix Hot | Realme C | Realme C |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K | 1440p (Quad HD) 2K | 720p (HD) | 720p (HD) |
| Toza Dayanıklılık | — | — | ||
| Kasa Materyali | — | Plastik | — | — |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | 3.5 mm | 3.5 mm | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | Çift Kameralı | Çift Kameralı | Çift Kameralı | Çift Kameralı |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 50 MP | 50 MP | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 0.08 MP | 0.08 MP | 0.08 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP | 8 MP | 8 MP | 8 MP |
| Model Kodu | — | — | RMX3760 | RMX3760 |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

13.024,00 TL

13.000,00 TL

13.000,00 TL





























