Tecno Spark 20C BG7N 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Spark 20C BG7N
Dahili Hafıza
128 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.6 inç
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Çıkış Yılı
2023
Renk
Siyah
9.999,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZTecno TelefonTecno Spark Cep TelefonuTecno Pova Cep TelefonuTecno Camon Cep TelefonuTecno Phantom Cep TelefonuTecno Spark 30 Cep TelefonuTecno Phantom V Flip2 Cep TelefonuTecno Camon 30STecno Camon 19 Pro Cep TelefonuTecno Camon 30 Cep TelefonuTecno Spark Go 2023 Cep TelefonuTecno Pova 3 Cep TelefonuTecno Camon 20 Pro Cep TelefonuTecno Spark 20 Pro Cep TelefonuTecno Pova 4 Cep TelefonuTecno Pova Neo 2 Cep TelefonuTecno Spark 9 Pro Cep TelefonuTecno Camon 18P Cep TelefonuTecno Camon 19 Cep TelefonuTecno Camon 19 Neo Cep Telefonu
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Turkcell
Tecno Spark 20C 4 Gb Ram 128 Gb Siyah
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
GREEN . BLUE
Tecno Spark 20C 128 GB 8 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Siyah
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
Tecno Spark 20C BG7N 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Spark 20C BG7N |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.6 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | Cortex A53 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1612 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.2 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Seri | Tecno Spark |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Tecno Spark 20C BG7N 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungXiaomiHuaweiHonorRealmeOppoVivoAppleOneplusInfinixGoogleGeneral MobileZtePocoMotorolaLgMeizuHikingCasperTcl
'Tecno Spark 20C BG7N 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Tecno Spark 20C BG7N 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Omix X5 128 GB Hafıza 6 GB Ram Cep Telefonu Mor | Huawei Y6P 64 Gb Hafıza 3 Gb Ram 6.3 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor | Samsung Galaxy A04 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.5 İnç 50 MP Pls Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz | |
| 9.999,00 TL | 12.500,00 TL | 12.549,00 TL | 12.499,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | Spark 20C BG7N | X5 | Y6P | Galaxy A04 |
| Dahili Hafıza | 128 GB | 128 GB | 64 GB | 64 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | 6 GB | 3 GB | 4 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.6 inç | 6.56 inç | 6.3 inç | 6.5 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD | PLS |
| Çıkış Yılı | 2023 | 2023 | 2020 | 2022 |
| Renk | Siyah | Mor | Mor | Beyaz |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ | HD+ | HD+ | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 |
| CPU | Cortex A53 | 4X 2.3 Ghz Arm Cortex-A53 | 4X 2.0 Ghz Arm Cortex-A53 | 4X 2.3 Ghz Arm Cortex-A53 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1612 px | 720 x 1612 px | 720 x 1600 px | 720 x 1600 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 550 nits | — | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz | 90 Hz | 60 Hz | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.2 Ghz | 2.3 Ghz | 2.0 Ghz | 2.3 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | MediaTek | Samsung Exynos |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) | Android 12 (S) | Android 10 (Q) | Android 12 (S) |
| Seri | Tecno Spark | Omix X | Huawei Y | Samsung Galaxy A |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | Micro USB | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | — | — | ||
| Kasa Materyali | — | Plastik | Plastik | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | 3.5 mm | USB Type C | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | Çift Kameralı | 3 Kameralı | Çift Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | — | 2 MP | — |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | — | IPX3 | — | — |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 50 MP | 13 MP | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 2 MP | 5 MP | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 8 MP | 8 MP | 5 MP |
| Model Kodu | — | — | MED-LX9N | — |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri
Tecno Ürünleri
Tecno Cep Telefonu Ürünleri

14.499,00 TL

14.146,98 TL






























