Tecno Camon 19 (Cı6N) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 64 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Camon 19
Dahili Hafıza
128 GB
RAM Kapasitesi
6 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.8 inç
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Çıkış Yılı
2022
Renk
Mavi
Renk
Mavi
Yeşil
Dahili Hafıza
128 GB
Benzer Ürünler

Tecno Camon 16 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
24.137,02 TL

Tecno Camon 19 Neo (Ch6İ) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 48 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
11.500,00 TL

Tecno Pova Neo Le6H 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
13.999,00 TL
Tecno Camon 19 (Cı6N) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 64 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Camon 19 |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 6 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.8 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Renk | Mavi |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | 2X 2.0 Ghz Arm Cortex-A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2460 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Seri | Tecno Camon |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | Çift Kameralı |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Tecno Camon 19 (Cı6N) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.8 İnç 64 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

199.999,00 TL

184.999,00 TL

169.999,00 TL
Tecno Ürünleri
Tecno Cep Telefonu Ürünleri

62.724,04 TL

43.779,00 TL






















