Xiaomi 15 Ultra 512 GB Hafıza 16 GB Ram 6.73 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
15 Ultra
Dahili Hafıza
512 GB
RAM Kapasitesi
16 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.73 inç
Ekran Teknolojisi
AMOLED
Çıkış Yılı
2025
Renk
Siyah
79.999,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Xiaomi 15 Ultra 512 GB Hafıza 16 GB Ram 6.73 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz
84.479,04 TL

Xiaomi 15 Ultra 512 GB Hafıza 16 GB Ram 6.73 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Gümüş
89.999,00 TL

Xiaomi 14 Ultra 512 GB Hafıza 16 GB Ram 6.73 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
72.137,50 TL
Mağaza Fiyatları
4 FİYAT
Turkcell
Xiaomi 15 Ultra 16/512 Gb (Xiaomi Trkiye Garantili) Siyah
Ücretsiz Kargo
79.999,00 TL
Vintage Online
Xiaomi 15 Ultra 512 GB 16 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
83.999,00 TL
Teknosa
Xiaomi 15 Ultra 16 GB RAM 512 GB Rom Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
83.999,00 TL
VERLAS
Xiaomi 15 Ultra 16GB RAM 512GB ROM, Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
120.499,00 TL
Xiaomi 15 Ultra 512 GB Hafıza 16 GB Ram Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | 15 Ultra |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM Kapasitesi | 16 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.73 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 5500 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| CPU | 2X 4.32 GHz |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 4.32 GHz |
| İşlemci Markası | Qualcomm |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Seri | Xiaomi 15 |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 3.2 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 200 MP |
| Arka Kamera Sayısı | 4 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX8 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Xiaomi 15 Ultra 512 GB Hafıza 16 GB Ram Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Xiaomi 15 Ultra 512 GB Hafıza 16 GB Ram Cep Telefonu Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xiaomi 15 Ultra 512 GB Hafıza 16 GB Ram 6.73 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Apple iPhone 16 Pro Max 512 GB Hafıza 8 GB Ram 6.9 inç 48 MP Çift Hatlı OLED Ekran iOS Akıllı Cep Telefonu Siyah Titanyum | Huawei Mate X6 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.45 inç 50 MP Katlanabilir Çift Hatlı OLED Ekran HarmonyOS Akıllı Cep Telefonu Siyah | Apple iPhone 15 Pro Max 512 Gb Hafıza 6.7 İnç 48 MP Çift Hatlı Oled Ekran Ios 17 Akıllı Cep Telefonu Siyah Titanyum | |
| 79.999,00 TL | 114.899,00 TL | 114.999,00 TL | 119.990,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | iOS | HarmonyOS | iOS |
| Model | 15 Ultra | iPhone 16 Pro Max | Mate X6 | iPhone 15 Pro Max |
| Dahili Hafıza | 512 GB | 512 GB | 512 GB | 512 GB |
| RAM Kapasitesi | 16 GB | 8 GB | 12 GB | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.73 inç | 6.9 inç | 6.45 inç | 6.7 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED | OLED | OLED | OLED |
| Çıkış Yılı | 2025 | 2024 | 2024 | 2023 |
| Renk | Siyah | Siyah Titanyum | Siyah | Siyah Titanyum |
| Pil Gücü | 5500 mAh | 4685 mAh | 5110 mAh | 4441 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 6 Çekirdekli | — | 6 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ | FHD+ | FHD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 | 5.4 | 5.2 | 5.3 |
| CPU | 2X 4.32 GHz | 2X 4.04 GHz | — | A17 Pro |
| Ekran Çözünürlüğü | — | 1320 x 2868 px | 1080 x 2440 px | 1290 x 2796 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 2000 nits | 1800 nits | 2000 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz | 120 Hz | 120 Hz | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 4.32 GHz | 4.04 Ghz | — | 3.46 Ghz |
| İşlemci Markası | Qualcomm | Apple | — | Apple |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 | iOS 18 | HarmonyOS 4 | iOS 17 |
| Seri | Xiaomi 15 | Apple iPhone 16 | Huawei Mate X | Apple İphone 15 |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 3.2 | USB 3.2 | USB 3.2 | USB 3.2 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 60 fps | 60 fps | 60 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | E Sim - Nano Sim (4FF) | Nano-SIM (4FF) | E Sim - Nano Sim (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Toza Dayanıklılık | ||||
| Kasa Materyali | — | Cam | Metal | Titanyum |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| Arka Kamera Sayısı | 4 Kameralı | 3 Kameralı | 3 Kameralı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 48 MP | 48 MP | 12 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX8 | IPX8 | IPX8 | IPX8 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 48 MP | 50 MP | 48 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | 60 fps | 60 fps | 60 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 12 MP | 40 MP | 12 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP | 12 MP | 8 MP | 12 MP |
| Model Kodu | — | — | — | MU7C3TU/A |
| Yapay Zeka | — | — |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

124.999,00 TL

120.000,00 TL

119.990,00 TL
Xiaomi Ürünleri

110.707,20 TL

99.999,00 TL
Xiaomi Cep Telefonu Ürünleri

99.840,00 TL

90.000,00 TL

89.999,00 TL























