Xiaomi Redmi Note 10S 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Gri
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Redmi Note 10S
Dahili Hafıza
128 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.43 inç
Ekran Teknolojisi
AMOLED
Çıkış Yılı
2021
Renk
Gri
Renk
Beyaz
Gri
Dahili Hafıza
128 GB
9.699,00 TL
Xiaomi TelefonXiaomi Redmi Note 11 Cep TelefonuXiaomi Redmi 9 Cep TelefonuXiaomi Redmi Note 12 Cep TelefonuXiaomi 11 Cep TelefonuXiaomi Redmi 8 Cep TelefonuXiaomi Redmi Note 10 Cep TelefonuXiaomi 14 Cep TelefonuXiaomi Redmi Note 9 Cep TelefonuXiaomi Mi Note 10 Cep TelefonuXiaomi Redmi 12 Cep TelefonuXiaomi Mi 11 Cep TelefonuXiaomi Mi 9 Cep TelefonuXiaomi Redmi Note 13 Cep TelefonuXiaomi Redmi 7 Cep TelefonuXiaomi 12 Cep TelefonuXiaomi Redmi 10 Cep TelefonuXiaomi 13 Cep TelefonuXiaomi Redmi Note 6 Cep TelefonuXiaomi Mi 10 Cep Telefonu
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
nitech bilişim
Xiaomi Redmi Note 10S 8 GB Ram 128 GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili) Gri
Ücretsiz Kargo
9.699,00 TL
Xiaomi Redmi Note 10S 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Gri Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Redmi Note 10S |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.43 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Renk | Gri |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | Cortex A76 |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Seri | Xiaomi Redmi Note 10 |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Kare |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Arka Kamera Sayısı | 4 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Xiaomi Redmi Note 10S 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungHuaweiHonorRealmeOppoVivoAppleOneplusTecnoGoogleInfinixGeneral MobileZtePocoMotorolaLgMeizuHikingCasperTcl
'Xiaomi Redmi Note 10S 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xiaomi Redmi Note 10S 128 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Gri | Xiaomi Redmi Note 14 128 GB Hafıza 6 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | Xiaomi REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (ithalatcı Garantili) Mavi Cep Tel. | Realme C65 128 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | |
| 9.699,00 TL | 12.099,00 TL | 12.198,00 TL | 12.171,01 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | — | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | — | Android |
| Model | Redmi Note 10S | Redmi Note 14 | — | C65 |
| Dahili Hafıza | 128 GB | 128 GB | — | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | 6 GB | — | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | — | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.43 inç | 6.67 inç | — | 6.67 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED | OLED | — | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2021 | 2024 | — | 2024 |
| Renk | Gri | Mavi | — | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5110 mAh | — | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | — | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ | FHD+ | — | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 53 | — | 5.0 |
| CPU | Cortex A76 | 2X 2.5 Ghz Arm Cortex-A78 | — | 2X 2.0 GHz Cortex-A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | — | 1080 x 2400 px | — | 720 x 1604 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | — | — | 625 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 120 Hz | — | 90 Hz |
| İşlemci Hızı | — | 2.5 Ghz | — | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | — | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) | Android 14 | — | Android 14 |
| Seri | Xiaomi Redmi Note 10 | Redmi Note 14 | — | Realme C |
| USB Giriş Tipi | — | USB Type C | — | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | — | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | — | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K | 1080p (FULL HD) | — | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | — | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Kare | Yuvarlak | — | Yuvarlak |
| Bluetooth | — | |||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | — | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | — | |||
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | 3.5 mm | — | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 4 Kameralı | Çift Kameralı | — | Çift Kameralı |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 | IPX4 | — | IPX4 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 64 MP | 50 MP | — | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | — | 30 fps | — | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 2 MP | — | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 13 MP | 16 MP | — | 8 MP |
| Model Kodu | — | — | — | RMX3910 |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

13.383,70 TL

13.200,00 TL

13.024,00 TL
Xiaomi Ürünleri
Xiaomi Cep Telefonu Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Xiaomi Airfryer SiyahXiaomi Bluetooth KulaklıkXiaomi Airfryer 12 LtXiaomi Akıllı BileklikXiaomi Ateş ÖlçerXiaomi PowerbankXiaomi TelevizyonXiaomi Airfryer 6.5 LtXiaomi Dikey SüpürgeXiaomi AirfryerXiaomi Airfryer 4.5 LtXiaomi Airfryer Buz Çözme ÖzellikliXiaomi Robot SüpürgeXiaomi MonitörXiaomi Şarjlı SüpürgeXiaomi TartıXiaomi Access PointXiaomi VantilatörXiaomi Buharlı ÜtüXiaomi Kettle
































